Inimesed

„Maša ja karu“ jääsõul astuvad üles teiste seas ka Ott Lepland ja Tanja Mihhailova-Saar 

Toimetas Maily Mau, 15. detsember 2017, 10:16
Foto: Pressimaterjalid
Järgmisel nädalal toimuv jää-show “Masha and The Bear on Ice” kaks etendust on vaatajate rõõmuks eesti keeles. Oma hääle annavad armastatud multikategelastele hinnatud Eesti lauljad ja näitlejad, teiste seas Indrek Taalmaa ja Ott Lepland.

20. ja 21. detsembril toimub Saku suurhallis maailma ühe menukaima multifilmi “Masha and The Bear” ainetel valminud jää-show “Masha and The Bear on Ice”. Eestikeelses sõus teevad kaasa armastatud Eesti näitlejad ja lauljad.

Vahvatele multika ja muinasjututegelastele annavad oma hääle Loviise Võigemast (Maša), Indrek Taalmaa (karu), Tanja Mihhailova-Saar, Mart Müürisepp (panda), Tanel Saar (rivaal karu), Imre Saarna (hunt), Ott Lepland ja paljud teised.

“Masha and The Bear on Ice” kontserdietendus põhineb 2009. aastal loodud 3D-animatsioonil “Maša ja Karu”. Multifilm omakorda on inspireeritud samanimelisest Vene muinasjutust, mis räägib seiklusrikka loo pisikesest Mašast ja tema ustavast sõbrast Karust, kes pidevalt väikese neiu pahandusest välja aitab. Oma rännakutel kohtuvad peategelased paljude tuttavate ja armsaks saanud tegelastega, kelle seas on hundid, jänesed, rebased ja väike pingviin.

Maša ja Karu on kujunenud fenomeniks kogu maailma laste ja täiskasvanute seas. Populaarses videokeskkonnas YouTube on tegemist vaadatuima multikaga, olles kogunud üle kahe miljardi vaatamise ühe video kohta. Sel suvel avaldatud edetabeli põhjal on “Maša ja Karu” 17. episood YouTube’i vaadatuimate videote edetabeli seitsmendal kohal, jättes selja taha nii Taylor Swifti hittloo “Shake It Off” kui ka Adele’i “Hello”.

Maša ja Karu jääetendus on kogu perele mõeldud põnev kontsert. Selles on ligi 30 lehekülge dialooge ja 11 laulu. Muinasjutulise vaatemängu ja õhustiku loomiseks on nähtud väga palju vaeva. Loodud on spetsiaalsed ja autentsed kostüümid, mida kannavad professionaalsed iluuisutajad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee