Inimesed

Kaire Vilgats: Kalle Sepp on üks paremaid partnereid, kellega laval olla (1)

Meisi Volt, 14. detsember 2017 00:09
TUURIKS VALMISTUMAS: Kaire Vilgats ja Kalle Sepp koos lauluproovis Tallinna Ülikooli sümfooniaorkestriga.Foto: Teet Malsroos

„Kalle on üks paremaid partnereid, kes saab üldse ühel inimesel lava peal olla, nii et ei saanud väga palju vaielda või mõelda,“ räägib lauljanna Kaire Vilgats, et võttis kõhklemata vastu Kalle Sepa kutse minna tuntud estraaditähtede hittidega koos tuuritama. „Meil tuleb jube äge kontsert,“ teab Kalle.

Näosaatest kuulsuse taevasse lennanud Kalle Sepp tuleb koostöös Tallinna ülikooli orkestriga detsembris toimuva Jõulugala jaoks välja eriprojektiga „Georg Ots Greatest Hits“. See tähendab, et ta esitab kolm päeva glamuursel firmapeol 40 minuti jooksul lahkunud superstaari suurimaid hitte. Pärast seda läheb Kalle koos lauljanna Kaire Vilgatsiga Eesti tuurile, et esitada tuntud estraadihitte. Miks siis inimesed armastavad vanu hitte kuulata ja artistid nendega tuuritada?

„Need on ju nii ajatud lood ja meeldivad kõigile. Oleme välja korjanud erilised pärlid,“ räägivad Kaire ja Kalle, et noppisid välja ka need lood, mis on unustuste hõlma vajunud. „Kindlasti tuleb mõnel nooruspõlv meelde. Me räägime ka nagu vanemad inimesed: küll oli tore omal ajal koos laulda,“ naeravad lauljad. Laval ei olda siiski üksi, kambas on veel õhtujuht Veiko Tubin ning Mihkel Raud, kes kirjutab stsenaariumi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.04.2018
KUULA! Kalle Sepp & Locomotiiv avaldas uue singli
30.11.2017
AASTA TÖÖMURDJAD: Nele-Liis Vaiksool kümne kuu peale 12 vaba päeva, Kalle Sepal hommikurutiiniks hääleharjutused
12.11.2017
ÕL VIDEO | VIKTORIIN: kelleks on teatrikriitik nimetanud Kaire Vilgatsit ning millise meesmodellivõistluse võitis Kalle Sepp?
26.10.2017
ÕL VIDEO | Kaire Vilgats: „Vahetult enne lavaleminekut oli hirm, et mul kaob pilt eest!”

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee