HOMMIKUSÖÖK STAARIGA: Anu Saagim, Hele-Mai Alamaa, Merle LiivakFoto: Jörgen Norkroos
Anu Saagim 12. detsember 2017 09:39
„Ma ei kujuta ette elu kolme väikse lapsega, olles samal ajal naisteajakirja peatoimetaja, kes peaks seda tööd tegema 24 tundi ööpäevas,“ lausub Merle Liivak. Oma noorima lapse kolmanda sünnipäeva eel otsustas ta, et emapuhkuse lõppedes enam ajakirja Anne & Stiil peatoimetaja kohale ei naase.

„Ma ei kujuta ette elu kolme väikse lapsega, olles samal ajal naisteajakirja peatoimetaja, kes peaks seda tööd tegema 24 tundi ööpäevas,“ lausub Merle Liivak. Oma noorima lapse kolmanda sünnipäeva eel otsustas ta, et emapuhkuse lõppedes ta enam ajakirja Anne & Stiil peatoimetaja kohale ei naase.

Kui Merle (39) 2004. aastal oma tähelendu Cosmopolitani peatoimetajana alustas, paistis ta silma tõelise glamuuritarina, kes ei puudunud pea üheltki tähtsamalt seltskonnaürituselt. Sama glamuurset joont jätkas ta ka viis aastat hiljem, kui ta Anne & Stiili etteotsa asus. Merle elu muutus aga täielikult 2011. aastal, mil talle ja elukaaslasele, sisekujundaja Hannes Praksile (44) sündis poeg Johann (6). Pere kolis Viljandi lähedale maakoju, vanasse rehielamusse. Peagi nägid ilmavalgust veel kaks last: tütar Lumi (4) ja poeg Kõu (3).

MERLE LIIVAK, HANNES PRAKS - Roosiaia vastuvõtt (Teet Malsroos)
Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon