50 NIPPI Paljas Porgand; Anu SaagimFoto: Erlend Štaub
Anu Saagim 11. detsember 2017 12:03
Otsid tervisealast nõustamist või tahad  oma keha kähku vormi saada või hoopis fitnessiga tegeleda? No enivei, oled õiges kohas! Sinu eest on raske töö ära teinud üks Eestimaa tuntumaid fitnessi- ja toidublogijaid, Paljas Porgand, kes kannab Õhtulehe veergudel sulle kõik parimad palad hõbekandikul ette!

Nagu Paljale Porgandile kohane, siis soovib ta trenni teheski apetiitne välja näha. Kanda riideid ja jalatseid, mis oleksid kaunid ja naiselikud, mugavad ja praktilised ning motiveeriksid trennis olema tugev ja jõuline, vastupidiselt Bravuuritarile, kes saabus trenni kilekotitäie aksessuaaride ja trenni jaoks täiesti tarbetute vidinatega. 

Paljas Porgand: "No tõepoolest, kes tuleb tänapäeval enam trenni kilekotiga, kust vajalike trenniriiete ja abivahendite leidmine võtab tüütult palju aega ja energiat. Täna pole trennikott lihtsalt üks tavaline märss, vaid väga moekas aksessuaar ja mis kõige olulisem, üks äge trennikott on ka väga praktiline. Näiteks, haisvate tossude jaoks on lausa eraldi sektsioon koti küljel või põhjas ning samuti eraldi kotike niisketele trenniriietele ja ilutoodetele."  

Ka ei soovita Paljas Porgand iga kord kioskist kaasa haarata paarieurost veepudelit, vaid hankida endale üks korralik toksilistest ainetest vaba pudel. "Kraanivesi on Tallinnas täiesti joodav," kinnitab Paljas Porgand. 

Vaata videost, milliseid aksessuaare soovitab tegus blogija veel hankida, et trennisaalis end mugavalt tunda, kuid samal ajal ka moekas välja näha!