Foto: Stanislav Moshkov
Toimetas Merilyn Närep 9. detsember 2017 23:04
Olles edukalt lõpetanud oma “EXPLOSIVE – LIVE” maailmaturnee esimese osa, jõudis David Garrett laupäeval esmakordselt ka Baltikumi ning andis kontserdi Tallinnas, Saku Suurhallis.Viiulimängija David Garrettil on hetkel käimas maailmaturnee “EXPLOSIVE – LIVE”, mis toob ta aasta lõpus esmakordselt ka Baltikumi. Tuur sai alguse 2016. aasta novembris ning vaid kolme nädalaga müüdi üle 200 000 pileti. “Sellist tuuri ei ole me veel kunagi varem teinud!” kinnitab David ise. Tema fantastilised käsitlused tuntud hittidest nagu näiteks “Purple Rain”, “Viva La Vida” ja “They Don’t Care About Us” ning ta enda looming (“Furious”, “Explosive” jt) on pälvinud võimsaid aplause ja pannud publiku üle kogu maailma ennastunustavalt tantsima.Garrett on justkui Paganini popstaaride või Jimi Hendrix viiulimängijate seas -  rahvusvaheline superstaar, kes hägustab piire Metallica ja Mozarti vahel. Modernse crossoveri pioneerina ning virtuoosse viiulimängu poolest tuntud Garrett tunneb end võrdse

Kommentaarid  (5)

Arvamus. 11. detsember 2017 12:59
Loodan südamest, et ta tuleb veel Eestisse esinema :) Kuna ise kahjuks ei saanud seekord minna teda kuulama (ETVs oli üks õhtu tema kontsert ka mitu head tundi ja ausalt see oli võimas)
Viljo 10. detsember 2017 17:34
See oli ülihea kontsert! Geenius on ta nagunii, aga lisaks oskas publikuga väga meeldivalt suhelda. Kui ta oleks Eestis rohkem tuntud, siis oleks olnud ka eilne kontsert viimseni välja müüdud. Meie inimesed lihtsalt ei tea teda. Seda näitab selgelt ka ühe siinse kodaniku kommentaar.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS