Inimesed

Peeter Oja: „Kreisiraadio” oli üks tore periood (19)

Eesti Päevaleht, 9. detsember 2017 09:16
Peeter Oja.Foto: Alar Truu
Eesti näitleja ja koomik Peeter Oja räägib usutluses Eesti Päevalehele, et „Kreisiraadio“ naljatrio polnud saadete jaoks mingeid plaane. „Rene Vilbre tegi ettepaneku [raadio kõrvalt] ETV-s jätkata, aga ta ei saanud üldse aru, mida me teeme. „Mida kuradit, teil polegi stsenaariumi?” avastas ta,“ rääkis Oja.

Kui „Kreisiraadio“ alustas raadio, muutus projekt naljatriole, kuhu kuulusid Peeter Oja, Tarmo Leinatamm ja Hannes Võrnol, omamoodi hullumajaks televisioonis, kui asjapulgad avastasid, et trio tegutseb ilma plaanideta. „Andeka inimesena mõistis ta [Rene Vilbre] muidugi kähku, et selle kambaga tuleb teistmoodi töötada. Anu Välba aitas ka meiega tegeleda – tema oli see, kes kirjutas üles, mida meie kolmekesi improviseerisime. Meil kadus kõik hetkega meelest,“ ütles Oja.

Mis puudutab suvist purjuspäi sõitmist, siis selles osas jääb Oja kidakeelseks, öeldes siiski, et probleemid tal vägijookidega puuduvad: „Huvitav, et kui ma mingeid intervjuusid annan, siis võin nii või naa olla kindel, et põhiteema, millest tegelikult rääkida tahetakse, on joomine.“

Samal teemal

27.03.2018
Peeter Oja purjuspäi rooli istumisest: kõigil on oma suuremad ja väiksemad miinused
04.12.2017
GALERII | Peeter Oja esitles raamatut
04.12.2017
Oja ja Juur annavad täna kõigile nõu, kuidas kirjanikuks saada
08.11.2017
Tramp ja Puutin - üle kahe tunni piinu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee