Inimesed

GALERII | Uku Suviste, Heti Tulve, Kristjan Kasearu ja moesõu: glamuurne aastalõpupidu Hiltonis (6)

Toimetas Meisi Volt, 8. detsember 2017, 14:36
Goldtime ja Bastioni aastalõpu särav pidu Hiltoni hotellisFoto: Erlend Staub
Eile toimus Hiltoni hotellis Goldtime ja Bastioni särav aastalõpupidu, mis oli kaunis tunnustus loomulikule ja samas nii võimsale naiselikkusele.

„Goldtime ning Bastioni ühiselt loodud kollektsioon Mystical Gold on võitnud Eesti naiste südamed ning nüüd aastalõpul, kus pidude hooaeg on kulmineerumas, oli võluvaim aeg kollektsiooni edu tähistada müstlistes meeloludes," rõõmustas Kristiina Kõllo, Goldtime ostujuht ja ühtlasi kollektsiooni kaasautor.

Moetendusel sai nautida Bastioni pidulikku aastalõpukollektsiooni, mis teeb moebrändile omaselt suure kummarduse naise elegantsusele ja andes head eeskuju, kuidas püüda pilke just saabuval pidude hooajal.

Goldtime ja Bastioni aastalõpu särav pidu Hiltoni hotellisFoto: Erlend Staub

Samal teemal

Moeshow teise osa avasid hollywoodilikus effektsuses Heti Tulve koos šarmantsete Uku Suviste ning Kristjan Kasearuga. Teine osa vaatemängulisest etendusest kuulus Mystical Gold rõivastele ning ehetele. Naiselikkusele pühendatud erikollektsioon miksib oskuslikult musta sameti kulla helkleva kumaga. Rõivaste siluetis on tähelepanu rõhutatud õlgadel ja sulgjatel vöökohtadel. Graatsiat lisavad delikaatselt paljastavad detailid - avatud seljaosad ning lõiked, mis rõhutavad peent kaelajoont.

Kogu Mystical Gold kollektsiooni muudab terviklikuks just väärismetallist ehtekollektsioon, mille iga ese kannab sõnumit– julge olla ilus. Elegantsed ehte vormid ja liikuvad ketid annavad edasi mõnusat tähistamise, liikumise, elujaatavuse ja tantsimise meeleolud. „Rõivad ja ehted selles shows olid koos kõlamas kui kaunis Viini sümfoonia ja tähistagem võimalust olla ilus naine,“ lisas Aveli Kippari Goltime juveelioskonna juht ja kollektsiooni autor.

„Naised elage, armastage ja riietuge kirglikult“ oli sõnum Bastioni brändijuhilt Kaie Kaas-Ojaverelt eilsel Mystical Gold peol kõigile erilistele naistele.

Aastalõpp sai võimsa avalöögi Goldtime ja Bastioni Mystical Gold glamuurse peoga Hiltoni imekaunis fuajees. Modellide ilu lihvis Max Factor ja Tradehouse ning mullijoogiga kostitas külalisi Mionetto.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee