Printsess Märtha Louise koos abikaasa Ari Behniga 2010. aastal. Foto: AFP/Scanpix
ÕL 8. detsember 2017 10:23
Norra printsessi Märtha Louise'i eksabikaasa väidab, et „Kaardimaja“ superstaar Kevin Spacey katsus teda kümme aastat tagasi Nobeli rahuauhinna galal jultunult jalgevahelt.

Mullu printsessist lahku läinud kirjanik Ari Behn paljastas intervjuus, et filmistaar oli talle Nobeli galal külge löönud. Spacey oli toona koos näitlejanna Uma Thurmaniga juhtinud Nobeli rahuauhinna kontserti ning istunud sellejärgsel dineel Norra printsessi abikaasa kõrval, vahendab Daily Mail.

„Meil oli kena jutuajamine, Spacey pandi minu kõrvale istuma,“ rääkis 46aastane Behn, kel on Märtha Louise'iga kolm tütart, Norra raadiojaamale P4. Umbes viie minuti pärast öelnud Spacey Behnile: „Kuule, lähme õige välja ja teeme ühe suitsu.“ „Ja siis puudutas ta mind laua all otse munadest.“ 

Behn pole suitsumees. Enda sõnul oli ta Spacey käitumisest nii hämmingus, et kohmas vaid: „Ee, võib-olla pärastpoole?“ 

USA näitleja Anthony Rapp väitis oktoobris, et oli 14aastasena langenud Spacey ligitikkumise ohvriks. Sestsaadik on vähemalt 15 noort meest tulnud lagedale ka omapoolsete süüdistustega. 

Samal teemal

Kommentaarid  (30)

Kanamune käiakse kontrollimas nende värskuse osas 13. mai 2019 13:20
Moderaator on ilmselt linnainimene ei oska kanamunadega ümber käia või kuuleb sellest esimest korda.Aga kommernteerijat ei tasuks küll mõnitada.
Kaua see modereerimine aega võtab. 13. mai 2019 13:13
Kas kanamunade mainimine tekstis on keelatud Eesti vabariigis President ütles küll,et SÕNA ON VABA aga ÕL moderaator mängib Nõukaaegset GLAVLITI.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS