Inimesed

Vaata piltidelt, keda tumedanahalistest on läbi näosaate hooaegade järele tehtud!

NÄOSAADE RASSISMISKANDAALIS: „Diskrimineerimine oleks see, kui me jätaksime tumedanahalised parodeerimata.“ (110)

LISA KOMMENTAAR

9. detsember 2017 17:47
i d i o o t i d e l e ei ole vaja midagi "selgitada",getter(ja teised ka),ajage vaid oma rida edasi,rumalatele inimestele pole mõtet tähelepanu pöörata.
irooniliselt 9. detsember 2017 11:10
N e e g u s on alati püha ning puutumatu, sest temal on alati õigus. Ja kõik valged on alati ning igavesti rängalt süüdi, sest et kunagi sajandite eest tegelesid portugallased, hispaanlased ning inglased orjakaubandusega, rajasid uues maailmas kolooniaid ja haciendasid, kus sundisid musti enda kasuks töötama. Ja see kustumatu süü lasub ka minul, kuigi Eestil pole kunagi oma asumaid olnud ega ole ka orjakubandusega tegeletud. Piisab sellest, et olen valge.
9. detsember 2017 17:50
see on suur patt,et oled valge.mine rebi avalikus kohas särk puruks ja kahetse oma surmapattu.
K.P. 9. detsember 2017 04:14
Need neegrid on vist täielikult lolliks läind
salliv kultuuritegelane 9. detsember 2017 02:21
viskasin täna hommikul vana bumerangi ära, lõunaks sain sellega ise vastu pead
Johanna 8. detsember 2017 18:11
Kas valge tohib neegrist portreed maalida, ja mismoodi peaks tulemus välja paistma...
leo 8. detsember 2017 16:49
Mustaks pole mõtet end värvida jh.Saab veel tänaval kaigast.Sinine sobiks ju paremini.
Siis 9. detsember 2017 08:34
leole 10. detsember 2017 22:58
Siis saad smurfide loojalt üle turja autoriõiguste rikkumise eest.
tony 8. detsember 2017 16:34
miks mulle tundub et see on eesti ajakirjanike üles tõmmatud p...
Need 8. detsember 2017 16:10
neegrid on juba nii harjunud, et Ameerikamaal neid juba nagu .. pilpa peal poputatakse, et nõuavad ka mujal nende troonil kandmist. Vaadake neid, eriti krimifilme - ikka on tiimis neeger ja valge koos ning viimasel ajal ka naine kohustuslikusk elemendiks muutunud. Sealt ka see ahistamiseteema meieni jõudnud, et jumala eest, kui mees pakub käsivart libedal ajal naisele toeks - juba ahistab.

süsimust iroonia 8. detsember 2017 14:29
vähemalt lumi, see va rassistlik ollus, sulas lõpuks ometi ära! :DD
Tiiger 8. detsember 2017 13:03
Jälle mustade lemmikteema.. nii... õrnakesed. OI,oi, oi, neid parodeeriti!!
vana ja tark 8. detsember 2017 12:29
No jah, nii sassis ongi kogu maailm,naljast arusaamine on täiesti devalveerunud,aga kui selle saate teemal sõna võtta, siis võiks ju KÕIK PARODEERITAVAD esitada avalduse, et neid diskrimineeritakse, kuna kõigist on ju tehtud omal moel paroodia, kellest parem kellest hullem...siis kaotab saade ka oma mõtte!
Hakake ausaks 8. detsember 2017 12:17
Püha müristus küll. Kas tõesti enam midagi muud teha pole kui selliseid idi-oot-susi-välja haududa? Te kr-di tolerastid, minge tööle ja hakake väärtusi tootma, mis tooks kasu ühiskonnale ja teile endile. Ärge mürgitage ühiskonda oma haigete väljamõeldistega. Kas teie haigetes fantaasiates liidetakse kunagi ka mandrid üheks suureks lahmakaks, et kõik saaksid ikka võrdselt olla?
Tegelikult 8. detsember 2017 12:02
Ühtegi kollase ja punase rassi esindajat ei olnud !? Kuidas on naiste ja meeste kajastuse vahekorraga? Kas geid ja transvestiidid, transseksuaalid, lesbid, intersoolised said õiguse esineda ?
Albert1 8. detsember 2017 11:47
Rassism oli siis kui Selgeltnägijate tuleproovis topiti neegrid eesti rahvariietesse ja näidati neid nagu hernehirmutisi!! See oli rassism eestlaste suhtes!
Eit 8. detsember 2017 11:45
Kus see rassism siin parodeerimises on? Ei saa üldse aru, milles probleem on? Kui on neeger, siis on neeger. Musta valgeks ei tee ja pole vajagi. Mina võtan asju nii, nagu need on. Kindlasti ei pilanud ka Getter oma esitusega ei musta ega valget.
Pseudoprobleem see rassistitamine. Kui oleks keegi mõnitanud või alandanud, siis iseasi.
no 8. detsember 2017 11:24
see on ju välismaal sisseostetud formaat. Kas siis teiste riikide näosaadetes on mustanahalised lauljad valgenahalised? Mismoodi siis tumedanahkset jäljendatakse? Mis paganama rassismi ja ahistamise jutt pidevalt - kas on ilm ja inimesed hulluks läinud või ajakirjandus?

Erich 8. detsember 2017 11:20
Ma ei saa aru sellisest väljendist nagu "rassismisüüdistus." Esiteks rassism pole üldse kuritegu, kui sellega ei kaasne füüsilist vägivalda ega diskrimineerimist. Isegi kui üks rass peab end teisest paremaks, see on iga inimese vaba arvamus. Süüdistusest räägitkse kuritegude puhul. See sõna "RASSISMISÜÜDISTUS" oleks justkui nagu rumalatele tarbijatele hirmutamiseks, et keegi ei julgeks enam pagulasi kiruda.
Tahmane 8. detsember 2017 11:27
Sama hästi võiks öelda idiotismisüüdistus või laiskusesüüdistus. Iga inimese enda valik kas ta on laisk või rumal!
Reps 8. detsember 2017 10:51
Kohtasin eile päeval korstnapühkijat.Krdi rassist sihuke...
Sama siin 8. detsember 2017 12:15
Mul oli ka tuttav korstnapühkija. Nüüd saan aru, et temaga ei olnud kõik korras ja ega enam ei suhtle ka.
.. 8. detsember 2017 10:50
Kus on terve mõistus?? Kas alaväärsuskompleks on nii suur, et kohe rassismi süüdistus? Asi ammu üle piiride läinud ja selline asi nagu rassismisüüdistus tuleks lihtsalt ära keelata.
Kirsstomat 8. detsember 2017 10:43
Huvitav.. 90% mustanahalistest kannab valge inimese juukseid, miks me kisa ei tee? Aa õigus jah, sest me ei tunne end puudutatud iga kord kui midagi taolist teeb..
Väga tundlik rass on see must rass... suurem osa mustanahalistest kuulsustest laseb nahka pleegitada, et vähegi valgem välja näha.. aind mustanahalised näivad kõike kui rassismi..
Heinrich 8. detsember 2017 11:22
Enamik "spetsialiste" kes meid üksteise kõri kallale ässitavad polegi mitte mustad vaid JUUDID. Kogu maailma meedia ja filmitööstus kuulub neile, pankadest rääkimata. Nt Hollywoodil on 9 omanikku, kõik juudid
EV Kodanik 8. detsember 2017 10:24
Maailm on täiesti ära pööranud, vahel tundub juba nagu mingi haige unenägu.
Soovitaksin veelkord etv järelvaatamisest vaadata Välba hiljutist saadet Linnar Priimäega, kes võttis asja kensasti kokku.
Yuura 8. detsember 2017 10:19
Tegelikult ei tohiks valged päikest ka võtta, sest enda pruunistamisega solvavad nad neegreid
asssakrdimode 8. detsember 2017 10:10
a vot kirjutan veelükskord sinu faaaaking modereerimise pärast.
Välismaa fännid on lihtsalt ullikesed kes ei taipa mõhkugi paroodiast. Nad ei oska tunnetada head nalja, nende jaoks on mustnägu jube solvang. No saagu üle. Ausõna mis toimub....välismaalased kohe üldse ei mõika mitte e-s-s-u-g-i. No ju nad siis on a-l-a-a-r-e-n-e-n-u-d seal.
8. detsember 2017 10:27
See saade polegi parodeerimine vaid on jäljendamine, välja arvatud mõned üksikud etteasted.
kodanik 8. detsember 2017 10:06
See et need välismaised fännid ei saa aru miks meie näosaate tegelased oma näo ära võõpavad, näitab nende arusaamise ja rumaluse taset. Nad ei mõista et see saade on paroodia, mida enamat on siin neile selgitada. Ju nad siis nii jäckässid on. Mõned inimesed lihtsalt ei saagi aru saama mis on paroodia. Miks peaks tv3 või Getter laskma end kõigutada mingitel saikodel kes ei mõista nalja ega huumorit. Ennegi on saates olnud tumedanahalisi, ja siis? Probleemi tehakse seal kus seda pole. Tonti nähakse alati seal kus seda pole. Kui keegi mind hakkaks kritiseerima siis teate mida ma teeks: Keriks oma keskmise sõrme peopesast välja ja näitaks seda neile vingujatele. Kui ei meeldi, ärgu vaadaku. Mõtleks vaid, me oleme nii tundlikud, keegi värvis näo ära ja siis on kohe vaja lajatada süüdistusi. Ju need fänsid on kõrgelt kukkunud, et nad ei mõika.

.............. 8. detsember 2017 09:56
ats 8. detsember 2017 09:52
See kõik on raudselt tänu e k r e -le...no on ikka küll
tahaks teada 8. detsember 2017 09:46
Kes on selle saate vaatajaskond? Nii kui midagi kritiseerivat ütled, saad kohe valimatute sõnadega vastu pead.
Poolerarulised, 8. detsember 2017 10:20
kes peavad ennast teistest paremaks teisi inimesi naeruvääristades.
... 8. detsember 2017 11:01
Ometi üks õige ütlemine siin kiidulaulude keskel.
Mida teha Verdiga 8. detsember 2017 09:44
"Othello" on Giuseppe Verdi üks tuntuim ooper kus maur kägistab kena valge naise. Oh, vend Verdi, mida sa ometi tegid.
Varasemas 8. detsember 2017 09:56
ajas on kurja juur; Shakespeare kirjutas ikka selle näidendi üle kahesaja aasta varem. Aga muidu, ega see nn rassism (mis kunagi ju oli tõesti reaalsus, sõna kõige hullemas tähenduses) väga vana asi ei ole.
tedretähn 8. detsember 2017 09:40
ehk siis kui parodeerida kena, tedretähnilist tibi ja endale ka kerge pruunikas täpindus näkku maalida, oled kohe automaatselt rassist... maailm on ikka täiesti hukas.
riigikogulane aga mul on hea meel palgast 8. detsember 2017 09:49
Riigikogu võttis vastu seaduse, mis korrastab kõrgemate riigiteenijate ning prokuröride palgasüsteemi. Sellega tõusevad järgmise riigikogu koosseisu ning ministri ja presidendi palgad kümne protsendi võrra.
Kõrgemate riigiteenijate palk hakkab sõltuma tarbijahinnaindeksist ja sotsiaalmaksu pensionikindlustuse osa laekumise kasvust. Prokuröride palk hakkab sõltuma riigi peaprokuröri sissetulekust.
Valitsuse algatatud seaduse järgi hakkab riigi peaprokuröri ametipalga koefitsient olema 9,85. Sama suur on palk ka näiteks Riigikogu aseesimehel, õiguskantsleril, riigikontrolöril ja ministritel. Presidendi, Riigikogu esimehe, peaministri ja Riigikohtu esimehe ametipalga koefitsiendiks on7 ehk 8200 eurot.
8. detsember 2017 10:29
Lisaks tõusevad kõik hüvitised.
Kss 8. detsember 2017 09:38
See on üsna kurb, et TV3 seesuguse kommentaari annab ja, et Getter saab rassismisüüdistusi. Kanal peaks ometi aru saama mis need ajaloolised põhjused siin on, sest tegemist on ajalooliste põhjustega miks blackface solvav on ja meie ei saagi sellest aru. Kui keegi kasutaks väljendit mis oleks kasutusel või kujutaks solvavalt küüditamise ohvreid kas see siis jõuaks meile kohale, et see teeb väga paljudele haiget? Meil pole lihtsalt mustanahalisi lähedasi keda blackface puudutaks. Mustaks võõpamist kasutati orjade ja mustanahaliste kujutamise kontekstis väga solvavalt. Kuid sellegipoolest Getterit tabavad süüdistused teevad talle liiga, vaevalt, et ka tema teadis millega tegemist on...
Tuleb 8. detsember 2017 09:46
vähem facebook enda haipimisega tegelda siis pole probleeme.
Vaevalt 8. detsember 2017 09:51
et Getter ja teised saate asjapulgad naisräpipundilt Salt'N'Pepa selleks järeltegemiseks üldse luba oli. Las need Avandid, Getterid jne parodeerivad üksteist üksteise nõusolekul ja probeeme siis kindlasti poleks olnud.
8. detsember 2017 10:15
Nii ei saagi lõppude lõpuks mingit meelelahutus saadet toota. Getter oleks pidanud parodeerida ennast või?
Näiteks 8. detsember 2017 10:22
meie kultuurikeskkond on teine 8. detsember 2017 09:32
Need välismaa kritiseerijad ei saa ühest asjast aru, millises keskkonnas meie praegu elavad inimesed on sündinud ja kasvanud ja kasvatanud oma lapsi. Meil ei ole neegri ehk mustanahalist kultuuriruumi olnud ning me ei saagi aru, mis on sellises asjas halba või häbiväärset. Meie inimestel puudub kokkupuude otsene ja igapäevane musta rassi esindajatega. Meil nad tilguvad läbi tänavapildi ja me ei näe ka maailma nii, nagu riikides, kus see teema on aktuaalne olnud kaua. Seal on kujunenud standardid, mingi oma pseudoprobleemid. isiklikult ma ka ei saa sellest probleemist aru, mind ei häiri ja iialgi ei mõtle selle peale, mis värvi see esineja seal lava peal on. Võimalikult autente, seda parem.
Andrus 8. detsember 2017 09:26
Kui neeger ei oska olla valge inimese moodi tolerantne ja mõistev siis ei ole tal vajagi valgete inimeste moodi olla. mingu oma mandrile tagasi ja ärgu tulgu siia valge inimese poolt loodud maailma kätt väristama. GO HOME!!!!

Ainult Mina 8. detsember 2017 09:20
Noh, mis siis? Teame, et eestlased on rassistid.
Kai 8. detsember 2017 09:12
a nüüd ma saan aru...point on selles ... need inimesed häbenevad oma nahavärvi... nad ei ole ise rahul sellega et nad sündisid mustana ja süüdistavad valgeid...ausalt mul ei oleks kõigevähemat sellest kui must ennast võõpaks valgeks ja mängiks Britney Spears i ..mis selles halba oleks...
Riisalut 8. detsember 2017 09:10
Tehti ka hästi järgi! Ise ta ton kehkenpüks ja hullult priske et näosastes oli nagu kobedam Riisalu😂😂😂😂😂😂😂😂
asd 8. detsember 2017 09:08
ameerika neegritest ma saan aru, nendel on oma ajalugu. aga kes või mis on maria juur? ta võiks eesti keele ära õppida selle asemel et teise maailmajao probleeme meile importida.
Vahetan... 8. detsember 2017 09:07
....kohe kanalit ,kui tuleb see jube neegri reklaam,kus ta väga rõveda häälega lõugama hakkab ja Old Spice-t.reklaamib.Nii et tolerasid võiks ka,igas mõttes ,kanalit vahetada.
miks ma pean 8. detsember 2017 09:07
välismaa lumehelbekeste rassistlikule protestile reageerima?
no krt 8. detsember 2017 09:03
see ahistamise teema läheb juba liiale!
kuhu veel minna on, kuhu vajuda? 8. detsember 2017 09:24
Täiesti äärmus käes juba, haige kiusu välja kiskumine. Rääkimine mustanahalistest on ka halb, moodsad ajad!
yll 8. detsember 2017 09:03
õhtuleht on täis sopakas.

Kas 8. detsember 2017 09:01
see klounikari eesotsas Avandiga üleüldse parodeeritavatelt nõusolekut on küsinud ?
kas 09.01 kommentaarist 8. detsember 2017 09:09
tuleb nii aru saada et meie, eesti näitlejad ja lauljad on klounid, minu arvates on see väga suur solvang, inimene peaks ikka enne mõtlema kui kirjutama hakkab, või pole looduse poolt mõtlemisvahend st. aju unustatud lisada.
Need 8. detsember 2017 09:23
rahva poolt " armastatud starnäitlejad " solvavad eelkõige lauljaid, näitelejaid keda nad parodeerivad selleks neilt luba küsimata. Ainult kloun tsirkuses selleks luba ei vaja.
Kus 8. detsember 2017 09:42
siin see solvang on ? Tsirkuses mängivadki võõbatud ja teisi inimesi ja elusündmusi parodeerivad artistid. Eriline kuju oli Nikulin või tänasel päeval Vjatšeslav Polunin ( Sava )
kas-ikele 8. detsember 2017 09:42
ei tea mis nüüd nüüd küll teha,vist jälle parodeerimine-ahistamine! Härra Riisalu nii kõva koha peal,et ikka tuleks härralt luba paluda.Kui sa ei saa aru,mida parodeerimine tähendab,siis sobib sulle nimeks kloun.
täpselt 8. detsember 2017 09:01
see oleks rassistlik kui tumedanahalist parodeerida valgena, nagu mõnitamine, et näe, tumedana sa meile ei sobi.
vastus täpsele 8. detsember 2017 09:46
sa oled lihtsalt loll
HeH 8. detsember 2017 08:57
ja nüüd küsimus - kumb on rassist, kas valge (või kollase või punase või misiganes muu) nahavärviga inimene, kes heatahtlikult parodeerib tumedanahalist kuulsust või kasutab näiteks sõna neeger või mustanahaline ja seda ilma igasuguse tagamõtteta (sest neeger tuleneb rassi nimetuses - negriidne rass) VÕI hoopis mustanahaline, kes iga sellise asja taga "rassismi" näeb ja eeldab, et kõik mitte mustanahalised justnimelt halvas mõttes seda teevadki.... Mõtlemiskoht
Enne 8. detsember 2017 08:51
külastan ja vaatan esinejate originaal kontserte kui seda labast shoud kus tehakse haledalt teisi järgi. See saade on mingi madalalaubaliste lõbu ja eks need osavõtjad ole samasugused kes ennast lavageeniusteks peavad. Igasugune nn. " diskrimineerimine, ahistamine, natsistideks tembeldamine on miskipärast meie kergekäeliselt ühiskonna osaks saanud. Ehk on seegi popp nagu teisi artiste haledsalt parodeerides. Haipige ennast vähem "armastatud starartistideks" ja probleeme oleks kindlasti vähem. Edu neile, kes omaloomingu ja esitlemisega tegelevad ja sellega kuulajate ja vaatajate lugupidamise ja austuse pälvivad !
juga 8. detsember 2017 08:47
No rõvedalt haige värk. Kuidas ma põtra mängiks ilma sarvedeta?
ega julgegi 8. detsember 2017 08:51
loomakaitsjad tulevad samamoodi sulle kohe kallale sarvede pärast nagu artiklis kirjeldatud "loomakaitsjad" parodeerijatele.
Oh 8. detsember 2017 09:19
Huvitav, kus ja kuidas sellised inimesed kasvanud on, kes nii väga loodust ja loomi vihkavad, et ei või kannatada isegi neid, kes hävitamist ja piinamist takistada püüavad.
no aga 8. detsember 2017 08:46
värviks siis esinemise ajaks nö mustanahaliste artistide puhul parodeerijal naha roheliseks, siis ei ole rassism)))
Kass 8. detsember 2017 09:01
Just.Heleroheliseks ja tumeroheliseks!
Mati 8. detsember 2017 10:10
Aga lillaks ei tohi. Muidu süüdistatakse sind juba milleski muus.
Siis 8. detsember 2017 09:10
djaval 8. detsember 2017 08:44
Millegipärast on tekkinud tunne, et kiunu ei aja tumedanahalised ise vaid valged n eegrid...
12345 8. detsember 2017 08:39
Getteri kritiseerijad näo mustaks võõpamise eest esindavad kõige ehedamal kombel radikaalset uusrassismi ja tolerastiat.

Katharina Toomemets, Helen Pentsa, Rainer Kerge 8. detsember 2017 08:35
Teil, artikli treialitel on mingi kambakas rahva vastu?
Huvitav 8. detsember 2017 08:27
Kui nt USAs samalaadi saates teeks tumedamanahaline "kaukaasia rassi" ja ta puuderdataks valgeks, kas ma peaks olema hingepõhjni solvunud? Ja kas Othellot peaks edaspidi mängima ainult antud rassi esindajad, et mitte jumala eest kedagi solvata?
xxx 8. detsember 2017 08:20
Ei pea neid musti parodeerima ja promoma, valgeid lauljaid on küllaga.
Tõepoolest, 8. detsember 2017 09:33
ei tasu s__ta torkida, haiseb niigi piisavalt.
8. detsember 2017 08:18
Tegelikult on see D.M. valgete ahistaja, kuna tema arvates peab ülejäänud maailm tema pilli järgi tantsima.
mari 8. detsember 2017 08:13
Tundub, et inimestel on palju vaba aega ja seda on vaja millegagi sisustada.
Tim 8. detsember 2017 08:13
Tegelikult paistab,et Getteri esitus häirib sallijaid ja toleraste rohkem kui n.e.g.id endid.
Lõpetage ometi 8. detsember 2017 08:10
see neegri ümber tolmu keerutamine! Neeger on ja jääb neegriks!
Valgemees 8. detsember 2017 07:57
Jakson solvas juba aastaid tagasi mind hingepõhjani kui üritas ennast torusiiliga toonida paar numbrit valgemaks

r 8. detsember 2017 07:55
kui mingi negriid tunneb ennast diskrimineerituna siis alati võib minna sinna kus seda ei tehta!
8. detsember 2017 08:00
Jaanus 8. detsember 2017 07:48
Kui Getter oleks krokodil Genat või Vigrit pidanud parodiseerima? Kas siis oleksid loomakaitsjad tagajalgadele tõusnud? Olukord on juba täiesti jaburaks läinud. Varsti tuleb ladina keel kah ära keelata ja ümber teha kuna musta tähendav ja mustadele viitav sõna on lausa räige diskrimineerimine. Jõudu teile pseudoeetilised ajukääbikud.
Jaagup 8. detsember 2017 07:21
Kas ma olen seeparast rassist, kui ma ei taha, et mingi molkus mind vagistama ronib?
Me elamegi praegu 8. detsember 2017 07:20
ärapanemise sajandis. Järgmist sajandit ei tule, sest selleks ajaks on kõik kõigile ära pannud. Pole enam kellelegi ära panna, sest kui pole inimest, pole ka probleeme.
mmm 8. detsember 2017 07:19
SJW-rid on tänapäeva natsid.
rein 8. detsember 2017 07:15
RS 8. detsember 2017 07:14
Maailm on raskelt haige,
8. detsember 2017 09:34
8. detsember 2017 07:13
Daily Melanin ja kõik*need*teised tahtsid öelda, et neekeri koht on Aafrikas!
8. detsember 2017 07:58
Just, nende kultuur ei sobi mitte kuidagi meie omaga ja pole motet kedagi sundida omaks votma seda, mis totaalselt vastu hakkab!

Mõistame 8. detsember 2017 07:13
siis hukka ka Georg Otsa, kes samuti ühes ooperis neegrut mängis. Vist isegi mõrvaga oli seal tegemist.
Tarmo Koit 8. detsember 2017 07:08
Mustanahalise kujutamine valgena oleks tõeline diskrimineerimine, kas tõesti mõni arvab, et värvilsena, see on mulati või neegrina sündimine on häbiasi? Iga rahvus, iga rass peaks tundma uhkust enda olemasolu üle.
salliv tolerast 8. detsember 2017 06:59
Monika Tuvi ei tunne ennast solvatuna. Nagu mida mulgikapsa hapendust, miks peaks see inimene ennast solvatuna tundma? Mis asi toimub maailmas? See on absoluutselt üks kõige ajuvabamaid teemasi.
999 8. detsember 2017 06:53
Pisut tõtt, ja kadunud mu tubli, valget värvi kommentaar.
8. detsember 2017 09:33
salliv tolerast 8. detsember 2017 06:52
Loomulikult tuleb nägu tumedaks värvida kui ise valge oled. Ja kui neeger tahab valget mängida, siis tuleb nägu valge puudri sisse kasta. Miks peab loogilisi asju niimoodi seletama?
Viljandlane 8. detsember 2017 06:43
Mis peaks meile korda minema mingid inlisekeelsed kommentaarid(või venekeelsed)?Meil siin on eestimaa ja neegrit on läbi ajaloo nimetatud neegriks ning nii see ka jääb,hoolimata selle tobeda globaliseeruva tolerantide maailma virisemises!
Tiit 8. detsember 2017 06:38
Praegu on vist moes näha koikjal diskrimineerimist ja ahistamist.
8. detsember 2017 07:29
...ja sellest hakkab lõpuks täiega villand saama
8. detsember 2017 09:31
Miks ei saa kommenteerida?
õigesti 8. detsember 2017 09:52
8. detsember 2017 09:32
Mis sõna mu tekstis on vale? Nähtakse asja aeal kus seda pole. Ja s..ast saia tegemine.
Vaba 8. detsember 2017 09:37
mõtteviisi sõna on vale. Varsti trükitakse eurliidu poolt ette sõnakorrektne leksikon mille järgi õpid kirjutama ja rääkima. Kui ei siis tembeldatakse ahistajaks, rassistiks ja natsistiks.
vasikas 8. detsember 2017 10:21
Teate,see on juba valgete diskrimineerimine, mida need neegrid mõtlevad,et nad on maailma nabad vä mina näen ikka vastupidist. Ihatahes Getter ja kõik teised hoopis teid diskrimineeritakse kes aru ei saa see on paks neeger.
nuijahh 8. detsember 2017 03:41
„Kui ma sooviksin olla Britney Spears, topiksin enda näo valge puudri sisse?“ küsib üks.
vastus: kui sa oleksid tumedanahaline ja seda EI TEEKS, siis ütleks su etenduse kohta C.R.A.P.