Inimesed

Eestist pagenud Ronn Mossi nähti juba Helsingis iseseisvuspäeva pidustustel (25)

Õhtuleht.ee, 7. detsember 2017 08:41
Ronn MossFoto: Isopix/REX
Kui "Vaprate ja ilusate" staar Ronn Moss Eestis kontserdjärgseid intervjuusid ei andnud, vallandusid kuuldused, et teda solvas peaaegu tühi saal. Nüüd ilmneb, et teletäht ja laulja lustis abikaasaga juba üle lahe - iseseisvuspäeva pidavas Helsingis. 

Iltasanomate teatel osalesid Moss (65) ja tema abikaasa Devin DeVasquez kolmapäeva õhtul Soomes iseseisvuspäeva pidustustel.

Nimelt avaldas Helsingi tippkoka Henri Aléni restoran Sue Ellen oma Instagrami kontol värske foto, kus Moss koos abikaasaga õnnelikult säras. "Head iseseisvuspäeva, Soome! Vaadake, kes meie juurest Sue Ellenist läbi lipsas. Imetore, et tulite koos meiega pidutsema!" õhatakse saatetekstis.

Endine Playboy modell DeVasquez õnnitles Soomet oma Instagrami kontol.

Kontserdi korraldaja Lauri Land kinnitas Õhtulehele, et jutt ärajäänud intervjuudest ei vasta siiski tõele. „Selles mõttes, et ei olnud ta midagi solvunud. Ta pidi lihtsalt ära Soome minema ja ühtegi intervjuud polnud kokku lepitud – ei tea, mis tühistamisest siin üldse juttu on,“ rääkis Land. Ta lisas, et Moss ise jäi kontserdiga rahule.

Samal teemal

20.08.2019
GALERII | Ronn Moss andis taas Eestis kontserdi
20.02.2018
„Vaprate ja ilusate“ staar Ronn Moss visati omaenda bändist välja
06.12.2017
SAHINAD: publikus pettunud Ronn Moss tühistas kõik tänased intervjuud?
06.12.2017
FOTOD | Vaata, kui tühjaks jäi saal Ronn Mossi kontserdi ajal

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee