Saund

Eric Clapton pihib heroiini- ja alkoholisõltuvusest (4)

Ohtuleht.ee, 7. detsember 2017, 12:42
Eric Clapton.Foto: REUTERS / Scanpix
Briti kitarrilegendist Eric Claptonist on valminud dokfilm „Life in 12 Bars“ („Elu kaheteistkümnes taktis“), mille režissööriks Lili Fini Zanuck.

Ajakirja Rolling Stone teatel leidub filmis nii haruldasi kaadreid Claptonist ansambli Cream ridades kui ka paljastavaid intervjuusid tema elu tähtsamate naistega, sealhulgas vanaema Rose'iga, kes kasvatas poissi, kui Claptoni 16aastane ema Patricia koos tema kanadalasest isaga kodust lahkus.

Usutletud on ka Claptoni esimest naist Pattie Boydi, kellele on pühendatud pala „Layla“. Linateos ei pelga lahata Claptoni võitlust heroiini ja alkoholiga ning tema elu traagilisimat sündmust, pisipoeg Conori õnnetut surma 1991. aastal.

72aastane Eric vaatab siiski rõõmsalt tulevikku – ta on uue stuudioalbumi lindistamisega poole peal. 

Samal teemal

12. jaanuar 2018, 00:05
Eric Clapton: "Olen kurdiks jäämas ja käed liiguvad hädavaevu..."

4 KOMMENTAARI

s
salliv tolerast 7. detsember 2017, 15:19
Kõik räägivad avameelselt narko panemisest. Seda tehakse siis, kui inimene tahab ja teie tahate ikka seda mustal turul hoida, et see kraam oleks mahvi...
(loe edasi)
j
jeah - juba läks jälle modereerimisele 7. detsember 2017, 14:17
jälle promome nar.karit ja narko kasutamist? aga ma mures, kus peast seqi läinud emmede promo on jäänud, juba mitu päeva pole jur.manist ja tema nap.akast elust midagi kuulda.
Loe kõiki (4)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee