Inimesed

Hannes Vanaküla seitse reeglit ehk Miks ei tohi naist kätel kanda (38)

Sirje Presnal, 6. detsember 2017 00:01
VEEL KAKS REEGLIT: „Unustage hea ja halb ära,“ annab maag Hannes Vanaküla nõu. „Ja veel – ärge pidage teist inimest enda omaks. Kui te sellega hakkama saate, siis võib edasi vaadata.“Foto: Tiina Kõrtsini

„Reeglid toovad su veest ja tulest läbi,“ teab arengumaag Hannes Vanaküla, kellel on oma tõekspidamised selle kohta, kuidas edukamalt läbi elu purjetada. Kurikuulus nõid õpetab, et iga abisoovijat ei pea aitama, alama soove ei tule täita, ning naist kätel kanda on suisa sõgedus.

Hannes Vanaküla sõnul on tõeline väärtus see, mis jääb alles ka siis, kui elekter pikemaks ajaks ära läheb. Üks pärisväärtustest on tema sõnul reeglid. Ja nende vastu ei maksa eksida.

Maag jagas mõningaid oma tõekspidamisi ka Õhtulehega.

Esimene reegel: abiotsijat ei ole vaja niisama toetada.

Hannes: „Ma ei lähe iga abiküsimise peale appi, vaid vaatan, kas inimene vajab tõesti abi või tahab ta hoopis kaastunnet ja tähelepanu. Niisama pole vaja toetada.“

Maag ütleb, et nõiaabi andmine on sageli ka õnnevärk – mõnikord on võimalik jagu saada superlahendamatutest probleemidest, aga mõnikord ei saa nohugagi hakkama.

Ta arvab, et eestlast on tema keeruka ugrimugrinatuuri tõttu üldse keeruline aidata. Venelasega olevat asi lihtsam. Kergesti on nõiavärgile allutatavad sportlased ja kantpeadki.

Teine reegel: alamate soove ei täideta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.10.2018
HANNES VANAKÜLA: talveaega tahavad orjahinged
01.12.2017
VIDEO | „Puuduta mind“ 5. saade - külas oli maag, kes nimetab end Jumalaks
24.11.2017
Kas Alisa võitis tuleproovi tänu saatetegijate soosingule?
28.11.2016
PALJU ÕNNE! SELGUS EESTI UUS SELGELTNÄGIJA: nõid Anu seljatas pinevas finaalis konkurendid ja näitas võimeid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee