Tele

NÄOSAATE VÕITJA VALTER SOOSALU: „Vägev tunne on! Ma olin enne lavaleminekut väga närvis ja lavale jõudes enam ei olnud. Olin õiges kohas!“ (11)

LISA KOMMENTAAR

Palju edu Valterile tulevikuks! 4. detsember 2017 12:19
Valter oma häälega võiks vabalt laulja olla. Kui palju on meil lauljaid, kel pole häält ollagi, eriti kui mikrofon käest ära võtta, aga nemad on miskipärast otsustanud lauljaks hakata...
Kahjuks 4. detsember 2017 10:17
Ei olnud küll erilist Domingot näha....kui kõri kannatab, siis ei ole veel parodeerija.
Valter ja Marta 4. detsember 2017 00:28
on väga tublid,hea tugeva häälega ja väga meeldivad. Helegi on väga tubli ja ega teisedgi halvad polnud,väga tasavägine konkurents.Meeldiv oli saateid vaadata. Suured õnnitlused neile kõigile,aga ennekõige Valterile ja Martale. !
100% 4. detsember 2017 00:13
panustamiskeskkondades on väga lihtne võita selliste saadetega, kui finaalis on nii selge kombinatsioon. kui on 2 meest ja 1 naine, võidab alati naine. kui 2 naist ja 1 mees, võidab alati mees. 3 naist ja 1 mees on veel lihtsam, loomulikult võidab mees. inimesed hääletavad vastassoost esindaja poolt, ja kui neid on rohkem kui üks, siis hääled jagunevad. aga see, keda on ainult 1, see saab kõik hääled.
super 3. detsember 2017 23:50
Valter on väga eriline, väga andekas ja õige inimene võitis. Marta oleks pidanud teine olema, sest Helel ei olnud saadete jooksul midagi erilist, üsna keskpärane oli võrreldes Martaga. Ja imelik, et TV 3 andis kingituse Helele, mitte võitjale. Kuidagi ebaaus võitja suhtes.
Minu 3. detsember 2017 23:43
meelest täitsa mööda oli see Tamme ja Sepa etteaste. Täielik palagan ja naljakas mitte sugugi. Vähemalt telekast tundus küll jama. Laulsid täiesti mööda. Soosalu võiduga olen rahul. Parim laulja.
niuhti 3. detsember 2017 23:36
see teiseks jäänu emotsioon käed üles tõsta võidujoovastuses on nii võlts, nagu oleks hirrrmsasti kohe tahtnud vastase võitu :D no et mitte välje näidata oma pettumust kaotuse tõttu.
tiuks 3. detsember 2017 23:35
Loomulikult mees jälle...naistel on väga vähe võimalusi see saade võita, sest mees naise osas on ikka pööraselt naljakas, aga naine mehe osas ei ole ju mitte midagi erilist. Näeme ju naisi iga päev pükstes, aga kui palju mehi kõnnib kleitides... Minu lemmik ikkagi oli ikkagi Marta ja Hanna oli väga hea leid.

Ele 3. detsember 2017 23:19
V.Soosalu oli parim. tal on suurepärane hääl. Esikohti on ikka saanud need, kes jäljendasid ooperilauljaid ja ka meie vanemapõlve estraadilauljaid. Meloodiline muusika meeldib alati. Kahjuks teised ei parodeerinud huvitavayd lauljaid. see on vaid minu arvamus.
nii ja naa 3. detsember 2017 23:49
ooperilauljaid ju jäljendasid mitmed, esikoha sai aga ikkagi valter :D
Palju õnne Valterile 3. detsember 2017 22:52
Nüüd on see ka ära tõestatud ,et nõia kaardid valetavad.Nõid tegi TV3 saates Valterit maha ja ütles et Hele saab esimeseks.Aga läks teisiti.Palju Õnne Õnne Õnne Valterile.