Raamat

Esoteerikakirjanduse võidukäigule aitab kaasa televisioon (12)

Silja Ratt, 2. detsember 2017 00:01
KRISTALLID, HOROSKOOBID JA ŠEPS: Rahva Raamatu turundusjuht Ingrid Karell astroloogia- ja esoteerikariiulite juures, kust vaatab vastu nõiakunstist, kristallidest, ruunidest, inglitest, horoskoopidest ja paljust muust pajatavat kirjandust.Foto: Robin Roots

Aina sagedamini troonivad müügiedetabeleis üleloomulikest nähtustest ja salaõpetustest kõnelevad raamatud, samal ajal kui raamatukogudes on maagiateostele mitme kuu pikkused järjekorrad. Üldiselt on popimad kodumaised esoteerikaautorid, erandina tõuseb esile Vene „Selgeltnägijate tuleproovist“ ja Marilyn Kerro ekskallimana tuntud Aleksandr Šeps.

Rahva Raamatu turundusjuht Ingrid Karell märgib, et oktoobrikuus kahekordistus astroloogia- ja esoteerikaraamatute müük, mida suuresti kasvatas Aleksandr Šepsi raamat „Meedium. Otsides elu mõtet“.

Karelli kinnitusel huvi nõiduse ja müstikaga seotud raamatute vastu pigem kasvab, ning seda kahtlemata tänu Eesti ja Vene „Selgeltnägijate tuleproovi“ saadetele. On ju mitmed televisioonis edukalt esinenud selgeltnägijad pärast tuntuks saamist raamatuid välja andnud, teiste seas Anu Pahka, Nastja ning Marilyn Kerro.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.05.2018
PRIA andis raha esoteerikakeskuse kristallitoa sisustamiseks
18.05.2018
ŠAMAAN TIIT TERAS: tahad rahaõnne, paremat elukohta või last – ruunide abil saad need soovid täide viia
30.11.2017
Marilyn Kerro õpetab, kuidas tulla toime negatiivsete inimestega
17.11.2017
ŠAMAAN ANU: positiivsest mõtlemisest pole abi, mured tuleb välja rääkida

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee