Inimesed

Tšellist Silvia Ilvese elus on uus armastus: olen õnnelik ja leidnud kuldse südamega mehe! (115)

Katharina Toomemets, 26. november 2017 13:07
ARMUNUD JA ÕNNELIKUD: Tšellist Silvia Ilvese aasta on olnud üsna julm. Ta sai teada, et soomlasest elukaaslane elab üle lahe topeltelu. SIiski on naise elus nüüd uus armastus, kelle kohta tal vaid kiidusõnu jätkub,Foto: Erakogu
 „Ma olen tõesti leidnud omale kuldse südamega mehe. Kohtusime augustis ja tegelikult polnud mul üldse plaani uude suhtesse minna,“ ütleb tšellist Silvia Ilves, kes läks maikuus lahku oma topeltelu elanud miljonärist kallimast.

Mais rääkis Silvia Õhtulehele, et tema miljonärist elukaaslane, soomlane Jukka, kellega Silvial ka poeg on, oli poolteist aastat elanud topeltelu – selgus, et mees on endiselt abielus ja elab vahelduva eduga oma perega Soomes. Mees kinnitas Silviale, et tema abielu on läbi ning nende elu oli kui muinasjutt. Mullu novembris sündis nende perre poeg Christopher Maximilian. Lõpuks avastas mehe seaduslik naine, et mehel on Eestis teine pere ja kogu lugu tuli välja. Silvia ja Jukka läksid lahku. Siiski andestas Silvia mehele vahepeal, kuna  too lubas vaid temale pühenduda. Tänaseks pole sellest aga midagi välja tulnud – mees maksab Christopherile minimaalselt alimente ning ei tunne poja vastu üldse huvi. Eestis käies on tal pojaga ajaveetmise asemel ees muud kohustused.  

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.06.2019
Silvia Ilves paljastab: oleme elukaaslasega otsustanud suhtes aja maha võtta
26.12.2018
Tere, jõulubeebi! Silvia Ilvese perre sündis neljas poeg: mul tuli nutt peale, kui soe beebi rinnale asetati
25.08.2018
Meestevägi kasvab! Silvia Ilves ootab neljandat poega
20.06.2018
Silvia Ilves: olen saanud lähedastelt kriitikat, et rääkisin oma elust ilustamata ja ausalt