Inimesed

Chuck Norris: haiglauuring mürgitas mu naise! 

Triin Tael, 25. november 2017 00:01
ÜHINE VÕITLUS: Chuck Norris ei lahkunud neli kuud oma naise haiglavoodi kõrvalt. Nüüd on nad alustanud võitlust ohtliku aine tootjate vastu. Foto: VIDA PRESS

„Olen pühendunud oma naise elushoidmisele,“ nendib legendaarne Hollywoodi madinamees Chuck Norris rusutult. Võitluskunstide eksperdist 23 aastat noorem Gena (54) piinleb tervisehädade käes, mille põhjuseks peavad mõlemad enne haiglauuringut tehtud süsti.

Gena on Chuck Norrise teine abikaasa. Hollywoodi superstaar abiellus endise modelliga 1998. aasta novembris. Varasemast oli Genal kaks last, Chuckil kolm, üks neist abieluvälisest suhtest sündinud tütar, kes kohtus isaga alles 26aastasena. 2001. aasta augustis tõi Gena ilmale kaksikud: poja nimeks sai Dakota, tütre nimeks Danilee.

Kuigi Chuck on oma kaunist kaasast ligi 25 aastat vanem, on ta nüüdseks pühendunud tema eest hoolitsemisele, hüljates selle nimel eduka karjääri. 54aastane Gena kannatab Daily Maili teatel piinavate närvivalude ja neeruprobleemide all. Neli aastat tagasi oli ta veendunud, et sureb. „Murtud“ on sõna, millega see kaunis blond naine oma praegust seisundit kirjeldab.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.11.2017
Märulitäht Chuck Norris loobus tööst, et haigestunud abikaasa eest hoolitseda
10.03.2013
Sünnipäevalaps Chuck Norris - mees, kel on silmad kuklas ning kes peatab mootorsae paljakäsi
21.02.2013
KARM VIDEO: "Vaprate ja ilusate" Ridge üritas nooruses Chuck Norrist jäljendada
02.02.2013
Üheksa REAALSET fakti kõikvõimsast Chuck Norrisest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee