Saund

Paheline räpipunt 5Miinust: tahame olla vähemalt selle aastakümne kõige olulisem Eesti bänd!  (1)

Meisi Volt, 25. november 2017 00:01
HOIAVAD SALAPÄRA: 5Miinuse viis liiget ei avalda oma pärisnimesid ning esinevad alati päikseprillidega.Foto: Mart Vares

Beebilõust, Arop ja Bad Art pole sugugi Eesti räpi ainsad pahad poisid! Kaks aastat tagasi ilmus muusikapilti terve bande, kuid mitte gängstaräppared, vaid pahelisi peoräppareid, kes tahavad, et nii neil endil kui ka kuulajail oleks lõbus ja raju olla. Päevakoera, Lanceloti, Estoni Kohveri, Põhja-Korea ja hiljem viiendaks liikmeks tulnud Venelase riimid nõretavad seiklustest, lõtvadest naistest, narkost ja pidudest.

Õhtuleht kohtus pundi liidrite Põhja-Korea ja Estoni Kohveriga hiliseks Mimosa-kokteili ja kalvadosega vürtsitatud hommikusöögiks, et uurida, milline seltskond on ennast päikeseprillide taha peitvad mehed tegelikult.

2015. aasta augustikuu viimasest reedest tegutsev 5Miinust jõudis äsja 100. kontserdini ja neil on ette näidata kaks albumit. „Praegu oleme minu meelest absoluutselt tipus,“ hindab Estoni Kohver. „Me paneme suht unepealt kontserti, kuna me teeme seda keskmiselt iga nädalavahetus kaks korda. Kui me lavale tuleme, siis teame täpselt, mis toimub,“ lisab Põhja-Korea.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.01.2018
Hiphopipunt 5MIINUST esitas kaasartistidele pikantse küsimuse
12.01.2017
Vaata, kes on need muusikud, kes püüavad tänavu Eesti muusikaauhindu!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee