Tele

Kaasnõiad kahtlustavad, et Alisale öeldi õiged vastused ette

Kas Alisa võitis tuleproovi tänu saatetegijate soosingule? (222)

Sirje Presnal, 24. november 2017 00:01
FINALISTID: Tume nõid Alisa (vasakult), musta hobusena finaali toodud Washtara, teadmanaine Helve ning põhiliselt armu- ja rahaasjadele spetsialiseerunud Anete.Foto: Alar Truu

„Ma tunnen käekirjast ära, kui kellelegi ette öeldakse, kuigi faktiliselt ei püüa siin midagi.“ Maag Hannes Vanaküla on kindel, et eile „Selgeltnägijate tuleproovis“ triumfeerinud noorele nõiale Alisale mängiti võit kätte. Maagil on oma teooria, miks see vajalik oli. „Kellelgi on plaanis kaost külvata, eesti rahvas maha koksata,“ usub ta, lisades, et Alisa ennasthävitav iidolkuju mõjuks noortele laastavalt.

„Noh, kes võidab?“ Minu kõrval on peatunud kurikuulus arengumaag Hannes Vanaküla, kes on üks viiest selgeltnägijasaate finaali kohtunikust.

„Alisa,“ pakun, „ta on kõik ülesanded kuidagi eriti hästi ära lahendanud.“

„Ära unusta, et see on sõu,“ naerab Hannes. „Alisa on tehtud, mitte päris nõid.“

On „Selgeltnägijate tuleproovi“ finaalsaate salvestus ning kohe hakkavad finalistid oma esimest lõpuülesannet lahendama. Esimeses ülesandes tuleb viis last oma vanematega paari panna. Aega on kümme minutit. Esimesena ülesannet tegema tulnud Helve püüab lastel käest kinni võttes tajuda vanematega ühendavat energiat. Paraku viib see meetod sohu – teadmanaisel ei õnnestu täppi panna mitte ühtegi last ja vanemat.

Anete sooritus on oluliselt edukam, tema paneb täkkesse kolm paari. See aga tähendab, et publikul on nüüd õiged lapse ja vanema kombinatsioonid teada. 

Lisaaeg tõi triumfi

Kolmandana saabub ülesannet lahendama Alisa. Nõid ütleb kohe sissejuhatuseks, et lapsed ei ole tema teema. Ja põmdi – talutabki esimese lapse vale vanema juurde. Niisamuti järgmise lapse.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.11.2018
VIDEO | „PUUDUTA MIND!“ | Tantramees Igor: „Klient võib seansi ajal kogeda vägevaid kogukeha- ja sariorgasme.“
19.04.2018
NÕIDADE MADIN: Venemaa müstik Swami Dashi on kahe vägeva nõia vahele tüliõuna visanud
06.12.2017
Hannes Vanaküla seitse reeglit ehk Miks ei tohi naist kätel kanda
24.11.2017
Teadmanaine Helve: kunagi oli mul unistus – olla normaalne

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee