Inimesed

Sobimatult käitunud „Leluloo“ režissöör läheb sundpuhkusele 

Õhtuleht.ee, 22. november 2017 12:45
John LasseterFoto: REUTERS
„Leluloo“ režissöör ja Disney stuudio animatsioonijuht John Lasseter võtab seoses seksuaalse ahistamise süüdistustega pooleaastase puhkuse, teatas temaga seotud kuuldusi uurinud Hollywood Reporter.

Pixari stuudio asutaja Lasseter tunnistas firma töötajatele saadetud ringkirjas väärsamme, mida ta ei täpsustanud, ning soovimatuid kallistusi. Ta kahetses, et pole suutnud luua toetust ja koostööd loovat töökultuuri.

„Olen viimasel ajal pidanud väga valulisi vestlusi. [...] Mulle on teatatud, et olen mõnes teist tekitanud vääritustunnet või ebamugavust.“

Üks endine Disney insaider rääkis Hollywood Reporterile, et Lasseteril on kombeks naisi oma haardes hoida. „Kallistad teda, ja siis ta sosistab tükk aega su kõrva. Ta muudkui kallistas ja kallistas, ja kõik vaatasid. Ta tungis su isiklikku ruumi.“  

Käisid jutud, et näitlejanna Rashida Jones (“Parks and Recreation“) ja stsenarist Will McCormack panid „Leluloo 4“ stsenaristide ameti maha just seetõttu, et Lasseter Jonesiga sündsusetult käitus. Seda kõlakat kirjutustandem siiski eitab, vahendas New York Times. 

Samal teemal

27.02.2019
Emma Thompson taandus ahistaja palkamise tõttu animafilmist
16.07.2016
Imeline 3D-animatsioon: kuidas Steve Jobs filmimaailma pea peale keeras
14.11.2015
"Lelulugu" korraldas animafilminduses revolutsiooni
07.03.2015
"Lelulugu 4" on romantiline komöödia

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee