Inimesed

Täna täitub 20 aastat ansambli INXS solisti Michael Hutchence'i surmast

Kas seksisümbol Michael Hutchence'i surm oli tõesti enesetapp? 

Triin Tael, 22. november 2017 00:01
KARISMAATILINE ENESEPÕLETAJA: Ametliku versiooni järgi tappis Michael Hutchence end depressiooni ja uimastisõltuvuse tagajärjel.Foto: Simon Fowler
Koristaja tõukas hotellitoa ust, kuid see ei avanenud. Ei avanenud, sest teisel pool ust rippus selle küljes elutuna mees, kes oli teinud ontlikust diskotibist Kylie Minogue'ist sensuaalse naise, petnud teda tippmodell Helena Christenseniga ja pakkunud Briti teletähele Paula Yatesile öö jooksul kümme orgasmi. Kas ansambli INXS karismaatilise solisti Michael Hutchence'i (37) tappis untsuläinud seksimäng või otsustas ta ise eluga lõpparve teha?

Lokkidega rokkari eraelu oli Austraalia ajakirjanduse lemmikamps. Michael Hutchence’il oli hulk kõrge profiiliga armulugusid – neist kuulsamad poptäht Kylie Minogue’i, supermodell Helena Christenseni ja Briti telekuulsuse Paula Yatesiga. Bravuurikas teletäht hülgas 1995. aastal rokijumala pärast oma pere, kus sirgus kolm tütart. 22. juulil 1996, kaks kuud pärast lahutuse jõustumist, sünnitas ta Michaelile esiklapse, tütre, kes sai efektse nime Heavenly Hiraani Tiger Lily. Nende õnn paistis õitsevat – kuni järgmise aasta novembris keset INXSi Austraalia turneed leiti Sydney hotellitoast Michaeli surnukeha. Ta oli end püksirihmaga ukse külge poonud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.10.2019
INXSi staaril Hutchence'il oli pöördumatu ajukahjustus
11.06.2019
„Täiuslik torm“ ajutraumast, alkoholist ja unetusest viis rokilegend Michael Hutchence'i hukuni
09.02.2019
Victoria Beckhamit vihastab Davidi lähedane sõprus supermodelliga
09.03.2018
Miks tundis vähki põdev Kylie Minogue oma pere ees süüd?