Foto: ERR
Toimetas Keit Paju 20. november 2017 11:09
Selgunud on, millised lood kõlavad „Eesti laulu“ esimeses ja teises poolfinaalis. Kuna finaalkontserdi vastu on huvi suur ja piletid peagi otsakorral, tulid müüki ka peaproovi piletid.

„Nii nagu muusikapoes on plaadid sorteeritud žanrite kaupa, nii ka laulud meie saates. Lisaks arvestasime poolfinaalidesse jaotamise juures mees-naishäält, keelt, sihtrühma ja muid näitajaid, mille järgi panimegi kokku võimalikult põnevad ja kirjud kogumikud,“ kommenteerib produtsent Mart Normet.

1. poolfinaalis astuvad üles (loetelu tähestikulises järjekorras):

Aden Ray – „Everybody's Dressed“

Desiree – „On My Mind“

Elina Netšajeva – „La forza“

Etnopatsy – „Külm“

Iiris & Agoh – „Drop That Boogie“

Miljardid – „Pseudoprobleem“

Sibyl Vane – „Thousand Words“

Stig Rästa – „Home“

Tiiu x Okym x Semy – „Näita oma energiat“

Vajé – „Laura (Walk With Me)“

2. poolfinaalis astuvad üles (loetelu tähestikulises järjekorras):

Eliis Pärna ja Gerli Padar – „Sky“

Evestus – „Welcome To My World“

Frankie Animal – „(Can't Keep Calling) Misty“

Girls In Pearls – „Spellbound“

Indrek Ventmann – „Tempel“

Karl Kristjan & Karl Killing (ft. Wateva) – „Young“

Marju Länik – „Täna otsuseid ei tee“

Metsakutsu – „Koplifornia“

Nika – „Knock Knock“

Rolf Roosalu – „Show A Little Love“

Tänase seisuga on müügis kõik finaalkontserdi vabad piletid. Müüki tulnud peaproov on identne õhtuse lavasõuga, kuid pilet on soodsama hinnaga.

„Eelnevad kaks aastat, kui oleme peaproovi publiku kutsunud, on end igati õigustanud, sest paljudele sobib just päevane show. Näiteks kaugemalt tulijatele - päeval on võimalus osa saada kogu suurhallis toimuvast melust ning õhtul nautida teleri vahendusel pingelist võistlusmomenti. Samuti on peaproov mugavam lastega peredele ja ka hinnatundlikumale melomaanile, sest päevane kontsert on soodsam,“ kommenteerib tegevprodutsent Ermo Säks.

„Kindlasti on see hea uudis neile, kes soovivad kontserti nautida parimalt istekohalt, kuid jäid õhtuse finaalipääsme soetamisega hiljaks. Siiski tasub olla nobe, sest varasemad aastad on näidanud, et head kohad ostetakse kiiresti ära ka peaproovi,“ lisab Säks.

Poolfinaalidesse pääsenud laulud kõlavad esmakordselt 19. ja 20. detsembril veebisaates, mida saab jälgida „Eesti laulu“ kodulehelt eestilaul.ee või oma lemmikportaalist ja -raadiojaamast.

Lauluvõistluse „Eesti laul 2018“ poolfinaalid toimuvad 10. ja 17. veebruaril.

Lõppkontsert toimub Saku suurhallis 3. märtsil. Piletid lõppkontserdile on müügil Piletilevis. Pileti saad soetada SIIT. Peaproovi piletid saad soetada SIIT.