Tele

TV3 VIDEO | KISUB TULISEKS! Valter ja Marta teineteist finaalis ei abista: nüüd oleme rivaalid, finaali tulemus otsustab, mis saab meie suhtest edasi!  (34)

Televeeb, 20. november 2017 10:09
"Su nägu kõlab tuttavalt" kuuenda hooaja kaheksas saade Finalistid Hele Kõrve, Valter Soosalu, Elina Born, Marta LaanFoto: Erlend Štaub
“Su nägu kõlab tuttavalt” 6. hooaja finaali pääsesid päris elus paar olevad Valter Soosalu ning Marta Laan mõlemad. Kuidas mõjutab see aga paarikese suhet?Kas finaaliks valmistumisel abistava nad teineteist jätkuvalt või algab tõeline võistlus alles nüüd? 

Valteri sõnul ei otsustata seda, kes võidab, mitte kodus vaid ikka laval.

„Meie saame teha ainult endast parima, et kõigil oleks lõbus ja siis on televaatajate otsustada, kes neile kõige rohkem meeldis,“ ütles ta. Niimoodi teineteist paarike enam ei aita, nagu varasemates saadetes, kus teatavasti Marta pea iga kord enda viis punkti just Valterile andis.

„Nüüd me oleme suured rivaalid, põhimõtteliselt ei suhtle kuni detsembri alguseni ja sõltuvalt sellest tulemusest hakkame lõpuks vaatama, kuhu see suhe edasi läheb,“ torkas Valter, mille peale Marta suured silmad tegi ja lausus:

„Ää, davai, ma teen Tinderi homme.“

Samal teemal

28.11.2017
TV3 VIDEO | Marta Laan näosaate finaali eel: kindlasti on lavanärv!
26.11.2017
Marta Laanest saab näosaate finaalis Eurovisioni võitja Salvador Sobral
20.11.2017
VIDEOD | Vaata uuesti kõiki kaheksanda näosaate etteasteid!
19.11.2017
GALERII | „Su nägu kõlab tuttavalt“ viimases saates üllatas vägeva tantsunumbriga Hanna, kuid kohtunikud võlus ingelliku häälega Hele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee