„Hommik Anuga“ külastasid täna Liina Vahtrik, Lenna Kuurma ja Piret KrummFoto: Kuvatõmmis/ERR
Toimetas Maily Mau 19. november 2017 12:07
Täna hommikul käis saates „Hommik Anuga“ külas lauljanna Lenna Kuurmaa ning näitlejad Liina Vahtrik ja Piret Krumm, kes rääkisid muuhulgas ka ühest ekstreemsest esinemisest tänavu suvel.

Lenna meenutas vahejuhtumit, kui ta oleks kogemata kontserdil Vihulas vaatajatele otsa sõitnud: „Pidin lavale golfiautoga sõitma, meil oli selline kontseptsioon, et tohutu rock'n'roll. Panin gaasi põhja ja hoog tuli sisse. Ma oleks peaaegu esimesele reale otsa sõitnud aga viimasel hetkel sain ikka pidurdatud.“

Kui Anu Välba küsis naistelt, mis tundega nad jälgivad viimase aja ohtraid uudiseid ahistmiste kohta, siis Piret ja Lenna tõdesid, et neil õnneks isiklikult kokkupuuteid ei ole: „Aga neid lugusid on kuuldud ja nähtud päris lähedalt kõrvalt,“ sõnas Piret.

Lenna möönis, et ka tema on neid pidanud kõrvalt nägema: „Sa näed, kui inimesel hakkab ebamugav ja keegi surub talle midagi peale, see ongi ahistamine. Kui sa näed ikkagi, et üks on nurka surutud ja teine järele ei anna. Kui inimesed teevad tööd, siis peaksid omavahelised suhted olema ikka väga professionaalsed. Ma olen näinud kahjuks, jah, ning ma arvan, et see ei ole väga kaugel meist.“

Samal teemal

Kommentaarid  (23)

kiidan 19. november 2017 23:06
Tublid naised, huumorisoolikas täitsa olemas, oskavad iseenda üle naerda ja elust rõõmu tunda. Mina lähen küll nende kontserdile.
Noh toredad 19. november 2017 19:23
Aga laulmine polnd suurem asi
vaidlen vastu 19. november 2017 23:07
Laulsid väga hästi, südamest ja paremini, kui need kisakõrideks koolitatud staarid.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS