Inimesed

VAESUSEST TEISMELISEKS SUPERSTAARIKS: „Oli aegu, kui me ei teadnud, kas saame süüa osta.“ (4)

Triin Tael, 16. november 2017 00:01
JUUSTEST ILMAJÄÄMINE AJAS MEELEHEITELE: Kui kaksikvendadest režissöörid Matt ja Ross Duffer teatasid, et Millie juuksed tuleb maha ajada, lõid nii tüdruk kui ka tema ema verest välja. Nad jäid nõusse alles siis, kui Dufferid näitasid fotot näitlejatar Natalie Portmanist, kes nägi filmis „V nagu veritasu“ ka kiilana imekaunis välja. Foto: Vida Press
Nudipäine haiglasärgis laps – ei ole arugi saada, kas poiss või tüdruk – hiilib kohviku kööki ning hakkab seal silmade vilades friikartuleid näost sisse ajama. 12aastane Millie Bobby Brown ei pidanud näitlemagi. Netflixi megahiti „Veidrad asjad“ täht teab väga hästi, mis tähendab, kui soolikad pilli löövad.

Netflixi mulluse retropõneviku „Veidrad asjad“ (“Stranger Things“) lapstegelaste seast konkurentsitult põnevaim oli lühikeseks näksitud juuste ja üleloomulike võimetega tüdruk, kellest esialgu oli teada vaid tema numbrikujuline nimi – 11. Eleveni ehk Eli osatäitja Millie Bobby Brown sööstis meteoorina publiku teadvusse. Võtete algul vaid 147 sentimeetri pikkune tüdruk on sestsaadik tublisti pikkust visanud. „Veidrate asjade“ teise hooaja hiljutisel avapeol poseeris pügatud poisitari asemel enesekindel juuksepikendustega noor daam, seljas Calvin Kleini täiskasvanulik nahkkleit. 13aastane Millie on USA moemaja uus reklaaminägu, kuid teda on nähtud punavaibal ka Gucci, Kenzo ja Burberry rõivastes. Ta on Valges Majas kohtunud Barack Obamaga, kes on „Veidrate asjade“ fänn. Millie varandust hinnatakse umbkaudu viiele miljonile eurole. Milline kontrast võrreldes veel hiljutise ajaga, kui tüdruk ei võinud olla kindel, kas ta perel toiduraha jätkub.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

02.06.2019
Teismeline teletäht pidi kiusamise tõttu kooli vahetama
19.03.2019
Kas Romeo Beckham semmib „Stranger Thingsi“ tähega?
22.04.2018
"Stranger Thingsi" lapstähest sai ajakirja Time mõjukate Top 100 noorim liige
08.04.2018
"Stranger Thingsi" stsenariste süüdistatakse süžee varguses