Hard Rock Laager 2018 fännipiletid leidsid Tallinnas omaniku vaid loetud minutitegaFoto: Peeter Medvedkov
Toimetas Meisi Volt 12. november 2017 13:24
Eile hommikul paisati müüki Hard Rock Laager 2018 piletid. Fännikomplektide järele tulnud sari-laagerdajatest moodustusid järjekorrad nii Tallinnas, Tartus kui Pärnus ja seeläbi sai lõviosa fännipiletitest otsa vaid loetud minutite jooksul.

Laupäeva hommikul kell 11 oli Tallinnas klubi Tapper ukse taha kogunenud suurem hulk Hard Rock Laagri tulihingelisi austajaid, kes kannatamatult järgmise aasta festivali piletite järjekorras ootasid.

Festivali peakorraldaja Kaido Haavandi sõnul oli fännide kõrgendatud huvi mingil määral ootuspärane. “Varakult välja hõigatud kõvad bändid mõjuvadki magnetina, aga selline entusiasm tuli ka meile meeldiva üllatusena. Aitäh kõigile, tänu kellele sai edasiseks tööks antud positiivne foon,” lisab ta.

Hard Rock Laager 2018 fännipiletid leidsid Tallinnas omaniku vaid loetud minutitega Foto: Peeter Medvedkov

Teist aastat järjest on kõigil soovijatel võimalus soetada ka tavapärasest pisut kallim festivali VIP-pääse, millega kaasneb lisatasudeta parkimiskoht ning priipääse festivali telklasse. Lisaks kingitakse kõigile VIP-pääsme omanikele tänutäheks unikaalne meene festivali toetamise eest.

Järjekorras 17. Hard Rock Laager toimub 29.-30. juunil Vana-Vigalas. Lisaks Eesti metalbändide paremikule toob festival lavale arvukalt välisartiste, kelle seast on tänaseks välja kuulutatud Lacuna Coil (Itaalia) ja Parkway Drive (Austraalia).

Hard Rock Laager 2018 fännipiletid leidsid Tallinnas omaniku vaid loetud minutitega Foto: Peeter Medvedkov

Aastate jooksul on Vana-Vigalas üles astunud sellised suurnimed nagu Katatonia (swe), Napalm Death (uk), Testament (usa), Phil Anselmo (usa), Satyricon (nor) ja paljud teised.

Hard Rock Laager 2018 piletid on müügil Piletilevis ning kõigis Circle K teenindusjaamades.