Inimesed

PEOGALERII | Punane, kollane, roheline - läks! Nii mõnigi vallaline leidis Klubi Teatrist endale silmarõõmu! 

Anu Saagim, 9. november 2017 15:35
Nädalavahetusel toimus Klubis Teater suurejooneline ning vallatu Vallaliste piduFoto: Jaanar Nikker
Nädalavahetusel toimus Klubis Teater suurejooneline ning vallatu Vallaliste pidu kus Hõbe Vodka meelitas rahva maitsemeeli, silmailu pakkusid aga Women’Secreti pesus kaunitarid ja vallatuidvallalisi aitas jäädvustada FotBOX!

Samal teemal

Klubi Teater avas möödunud laupäeval uksed peole, mis oli eelkõige mõeldud kõigile vallalistele. Just neile, kes otsivad oma ellu põnevust ja adrenaliini. 

PALJU ENAMAT, KUI LIHTSALT PIDU: Nii täitus klubi juba esimesel pooltunnil pidulistega, kes kõik kandsid julgelt suhtestaatust näitavaid märgiseid. Julgustusnapsuks pakuti külastajatele pisut vodkat, et vallalistel oleks julgem seguneda ja lõbusad mängud võisidki alata! Kõiki saabujaid tervitas Catwalk.ee, jagades kaunitaridele ja maskuliinsetele härrastele meeneid. Eriliseks tõmbenumbriks osutus FotoBOX, kus kõik külastajad said oma uue või vana kaaslasega mälestuseks pilte teha. Seksikad neiud Women’Secreti pesus kergitasid nii mõnegi härra vererõhu taseme kõrgemaks, kui lubatud oleks, sest õhtu kulmineerus võrgutava pesushow'ga!

Vaata pilte!

Samal teemal

31.07.2018
PILDID | „Viimane õhtu vallalisena!“ – Kristiina Ojuland möllas Tallinna öös
04.05.2018
KUUM PEOGALERII | Kui kassid eemal, siis hiirtel pidu!
15.12.2017
KUUMAD KAADRID | Tallinna oodatuim peoõhtu, vallalised kogunesid taas klubis Teater!
14.11.2017
PEOGALERII | Narva naised panid kõvasti pidu, mehi kaema ei lubatud!