Christopher Plummer ja Kevin SpaceyFoto: STRINGER
Õhtuleht.ee 9. november 2017 10:36
Vanameister Ridley Scott lõikab häbistatud Kevin Spacey oma uuest filmist välja, et kogu töö ja vaev „Kaardimaja“ tähe seksiskandaali tõttu luhta ei läheks.

Spacey kehastas John Paul Getty III röövimisest rääkivas draamas „All The Money In The World“ („Kogu raha maailmas“) naftamiljardär J. Paul Gettyt, kes keeldus oma pojapoja eest 17 miljoni dollari suurust lunaraha maksmast. Seksiskandaali tõttu on filmi tabanud juba esimene hoop – see pidi olema Ameerika Filmiinstituudi tänavuse festivali lõppfilm, kuid festival keeldus seda linastamast.

Deadline.comi andmeil otsustas Scott nüüd Spacey stseenid filmist välja lõigata ning kutsuda tema asendajaks vanameister Christopher Plummeri („Helisev muusika"), kes on vanuse ja välimuse poolest tegeliku Gettyga märksa sarnasem.

Kuna Spacey veetis võtteplatsil väidetavalt vaid 8-10 päeva, olevat võimalik tema stseenid kiirkorras uuesti vändata. Liiatigi keskendub film ennekõike noore Getty ema Gail Harrise (Michelle Williams) ja nõustaja (Mark Wahlberg) jõupingutustele poisi vabastamiseks, kuigi mõlemal tegelaskujul oli vana Gettyga ühiseid stseene.

Scott kinnitab, et esilinastus toimub 22. detsembril, nagu varem välja kuulutatud.