Dr. PhilFoto: Vidapress
Televeeb 8. november 2017 16:36
Selgunud on maailma enimteenivaimate telesaatejuhtide nimekiri ning tulemused on üllatavad. Kui võiks arvata, et kõige rohkem teenivad kuulsused nagu Ellen DeGeneres või Ryan Seacrest, siis ei, kõige suurema kopika teletööga teenib hoopiski Dr. Phil!

Forbesi andmetel teenis Dr Phil McGraw aastaga 79 miljonit dollarit. Ellen DeGeneres jäi edetabelis teiseks 77 miljoni dollariga ning „American Idoli“ saatejuht Ryan Seacrest kolmandaks 58 miljoni dollariga.

Ryan Seacrest Foto: Vidapress

Aga mis paneb Dr. Phili nii palju teenima? Tegu on üsnagi vanakooli saatejuhiga, kes telemaastikul oma saatega tegutsenud juba kaua, seega võiks arvata, et USAs rahvamasse hullutav DeGeneres teenib temast kindlasti palju rohkem.

Ellen DeGeneres Foto: Vidapress

Kuid vaatajanumbrid näitavad, et Dr. Phili saade on enimvaadatud saade USA telemaastikul. Lisaks sellele teenib Dr Phil sisuturundusega ning paneb enda tasku ka osa oma saate reklaamirahade tuludest.

Tele ja veebiajakirjanduse eksperdi Les Rose sõnul peitub Dr. Phili edu saladus miljonites koduperenaistes ja emades, kes mehe šokeerivat ja pisarakiskujast saadet vaatavad.

Forbesi poolt koostatud enimteenivate saatejuhtide top 10 on järgmine:

1. Dr Phil McGraw: 79 miljonit dollarit

2. Ellen DeGeneres: 77 miljonit dollarit

3. Ryan Seacrest: 58 miljonit dollarit

4. Judy Sheindlin (Kohtunik Judy): 47 miljonit dollarit

5. Simon Cowell: 43,5 miljonit dollarit

6. Steve Harvey: 42,5 miljonit dollarit

7. Bill O'Reilly: 37 miljonit dollarit

8. Sean Hannity: 36 miljonit dollarit

9. Michael Strahan: 21,5 miljonit dollarit

10. Heidi Klum: 21 miljonit dollarit