Pilt on illustreeriv.Foto: Tiina Kõrtsini
Toimetas Keit Paju 8. november 2017 15:59
ETV2 toob tänasest tagasi lastesarja "Kõige suurem sõber", mille kümme osa taas ekraanile jõuab, vahendab ERR Menu.

"Kõige suurem sõber" on armastatud lastesaatesari ETV-s 1980. aastatest.
Lisaks Leopoldile on väikeste televaatajatega onu Raivo, Postikana ja Äpu ning isegi Anekdoot. Leopoldi rollis astub üles Harry Kõrvits.

ETV2 näitab legendaarse menusarja arhiivis säilinud saateid kauaaegse ETV saatejuhi Raivo Järvi mälestuseks. Kuna paljud osad jäid toona linti võtmata, jõuab ekraanile kümme allesolevat osa.

Esimene osa on ETV2 eetris juba täna, kell 16.30.

Samal teemal

Kommentaarid  (8)

Priit 9. november 2017 10:22
Tore lapsepõlve meenutada ! Aga mida ma veel ootaks, on "Väike Maja Preerias" See peaks lausa kohustuslik olema koolides ja võtta ära mingi mõttetu aine. Tänapäeva noored ei saa nagu üldse aru, mis elu on ja kuidas peab olema. Üks huvitav kohati naljakas aga ka samas kurb - on teatud inimesed, kes räägivad, et "Oi, inimesed on kõik nii depressioonis ja ei tea küll mis selle põhjus on" ja siis kohe lisavad "Vot peaks koolis selle aine taset tõstma ja paneks mingi 4 matemaatika tundi järjest, lisaks õppekavva ka veel mõttetumaid võrrandeid, praegused on liiga lihtsad" ja siis jälle "Aga huvitav, millest küll selline stress nendel noortel" Ei no üldse nagu ei saa aru eks, mkm, no täiesti pime öö. Tulge mõistusele !
muri 9. november 2017 07:24
Varem olid väga ilusad lastesaated. Nüüd ei jätku raha muuks, kui sopakateks. Igasugused meeste ja naiste vahetamised, prooviabielud ja muu p...k
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS