Saund

GALERII | 15 aastat rokisõpradele muusikat pakkunud Radio Mania pakkis lahkumiskontserdiga pillid kotti (2)

Keit Paju, 5. november 2017, 15:38
Raadio Mania lõpupidu Tags: Raadio Mania lõpupiduFoto: Tiina Kõrtsini
Eile toimus klubis Factory 15 aastat tegutsenud Radio Mania lõpupidu. Lõpupunkt pandi vägeva kontsertkavaga ning üles astusid Eesti omad tegijad nagu Ziggy Wild, Directors, Herald, Köömes, Coverage, Riser, Solidaarsus, Sounds of September, kes isegi Mania abil tuule tiibadesse said. 

Täna, 5. novembril on Radio Mania viimane eetripäev ning homsest alustab tuttaval sagedusel 88,8 uus raadiokanal Rock FM.  

Radio Mania teatas 1.novembril Facebookis, et lõpetab tegevuse selle nädala pühapäeval. "Ühe ajastu lõpp. Üle 15 aasta saime pakkuda ainsa raadiona Eestis rokihuvilistele muusikalist meelelahutust. Kahjuks ei ole aga Eestis piisavalt rock-muusika huvilisi, et see tegevus ka majanduslikult oleks end ära tasunud. Sagedus 88,8 on algusest peale tegelikult kuulunud Sky grupile ja meie saime neilt omal ajal võimaluse seda sagedust kasutada ja nüüd läheb see tagasi Sky grupi enda kasutusse, kes käivitab esmaspäeval sellel sagedusel uue raadiojaama."

Samal teemal

12. juuni 2018, 13:20
Kümnendat lavajuubelit tähistav ansambel Köömes avaldas uue loo
13. detsember 2017, 11:09
PILK PEALE | Tõupuhas Eesti hevibänd Herald tuli välja muusikavideoga meistrist
5. november 2017, 17:17
15 aastat Radio Maniat juhtinud Margus Pilt: oli paremaid ja halvemaid aegu, kuid selle jaama üleval hoidmine oli vahel suur agoonia
1. november 2017, 11:41
Kurb uudis rockisõpradele: Radio Mania lõpetab tegevuse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee