Saund

Evelin Samuel-Randvere ja Johan Randvere: „Kui koos olla, siis juba täiega. Ka kontsertturneedel.“ (49)

Jaanus Kulli, 4. november 2017 00:01
ÕNNELIKUD INIMESED: „Kui Evelin poleks minu muusikat mõistnud, siis võib-olla polekski me praegu koos. Sest muusika on olnud terve minu elu ja mul on olnud väga õnnelik elu,“ ütleb pianist Johan Randvere, kes jagab oma õnnelikku elu jagab nüüd abikaasa Evelin Samuel-Randverega.Foto: Martin Ahven

„Mul polnud mingit plaani hakata uuesti laulma,“ tunnistab Evelin Samuel-Randvere. „Ma pole tähelepanulembene tüüp. Eriti popmuusikas pole tähelepanu kõige positiivsem, see on intensiivne.“ Evelin kahtleb, kas ta oleks ilma pianistist abikaasa Johani toetuseta enam lauljana lavale astunud. „Nüüd olen väga rahul, et vedu võtsin,“ ütleb ta.

Evelin Samuel-Randvere (42) ja Johan Randvere (27) on heas mõttes nagu paarisrakend. Teevad koos muusikat, ei lase mööda pakkumist mängida koos seriaalis (umbes aasta eest nägi neid „Siberi võmmis“) ning käivad koos reisil, kui esinemised klassikapianistist Johani piiri taha viivad.

„Kui koos olla, siis juba täiega. Ka minu kontsertturneedel. Tean, et vanad meistrid olid enne esinemist mitu päeva kui musta loori all ning alles lavale tulles paiskasid kogu oma energia välja. Mina tahan seda kõike Eveliniga jagada,“ viskab Johan Evelini poole tuliseid pilke. Naine vastab samaga. Nagu mesinädalaid veetev abielupaar. Kuigi tegelikult abiellusid nad eelmise aasta 13. augustil. „Koos oleme olnud vaid kaks aastat, aga see on olnud tohutult intensiivne periood. Väga, väga palju asju on juhtunud,“ õhkab Evelin.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.09.2020
ARMASTUS EI KÜSI VANUST! Kuulsad paarid, kellel on üle kümne aasta vanusevahet
01.10.2017
ÕHTULEHE VIDEO JA GALERII | Lennujaamas musitseerinud Evelin Samuel-Randvere: olen varem esinenud katusel, kuid mitte lennujaamas
31.07.2017
IMETLE FOTOSID | Evelin Samuel-Randvere pani müüki enda romantilise kodu!
22.12.2016
Evelin Samuel-Randvere: "Ma ei oleks iial arvanud, et pean elama 40-aastaseks, et kohata oma elu armastust."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee