Elephants From NeptuneFoto: Renee Altrov
Toimetas Meisi Volt 3. november 2017 14:46
Eesti Muusikaauhindadel Aasta ansambliks tituleeritud Elephants From Neptune‘i eelmisest, Aasta rokkalbumist „Oh No“ on juba aasta möödas. Bänd ei istu aga niisama, käed rüpes. Täna ilmus selle tõestuseks kaks uut lugu: singel „Love Drinks Me“ ja toetav pala „Barricade (Part 1)“. „Tahtsime oma fännidele sügiseks midagi uut anda. Lood salvestasime Tartus Clockworki stuudios kahe päevaga. Täname kogu tiimi ka kindlasti! Oleme vana kooli meediumi meelt ja noh, kuna vinüülil on kaks poolt, siis meie singlil ongi kaasas ka teine lugu,“ mainib trummar Jon Mikiver.

Singel „Love Drinks Me“ ning selle digitaalne b-pool ehk „Barricade (Part 1)“ on hetkel kuulamiseks väljas vaid bändi kodulehel.

Solist Robert Linna lisab: „Pole kunagi oma muusikat selliselt presenteerinud, nii oleme justkui "digiajastu moodsad", kuid saame jonnakalt oma armastust vana kooli vastu üles näidata. Lugusid toetavate visuaalide eest suur tänu August Varustinile".

November kuulub bändil uue muusika tuurile. Sel nädalavahetusel suundutakse Lätti, Eesti kontserdid toimuvad Pärnus, Rakveres, Tallinnas ja Tartus.

„On aeg näidata, et Eestis ei tehta ainult mugavat peerurokki. Eesti väärib midagi teravamat!“ lisavad bändimehed koos.

Kuula Elephants From Neptune uusi lugusid „Love Drinks Me“ & „Barricade (Part 1)“ vaid bändi kodulehel.


Elephants From Neptune lähiaja kontserdid:

3.11 Krogs Aptieka, Riia
4.11 FonoKlubs, Cesis
10.11 Kultuuriklubi Tempel, Pärnu
11.11 Kära Kants, Rakvere
17.11 Kivi Paber Käärid, Tallinn
18.11 Genialistide Klubi, Tartu

Jooksev info bändi Facebooki lehel.