Saund

ÕL VIDEO | Klassikatäht Elina Netšajeva osaleb „Eesti laulul“: laulmine on rohkem minu teema, kui saatejuhtimine 

Katharina Toomemets | Video: Tatjana Iljina, 1. november 2017 21:04
Täna sai alguse uus „Eesti laul“ ning muusikud kihutasid keskpäeval telemajja, et oma lood veel viimasel hetkel kasti poetada ning suurest võistlusest osa saada. Taas tehti esitatud laulude rekord – sel aastal hüppas võistlustulle 258 laulu. Mullu oli see number 242.

Üllatajana ümbriku kasti ka saatest „Klassikatähed“ tuntuks saanud Elina Netšajeva, kes möödunud aastal koos Marko Reikopiga „Eesti laulu“ saateid juhtis. „Nägin eelmisel aastal seda möllu seestpoolt ja mõtlesin, et see on nii põnev projekt ja äge asi, et võiks sel aastal lauljana osa võtta,“ ütleb Elina ja muigab, et laulmine on ikka rohkem tema teema, kui saatejuhtimine.

Elina usub, et sellist lugu, nagu tema esitas, pole varem Eestis tehtud. „See on klassikalise vokaali ja elektroonilise muusika sümbioos, mis on väga võimmas, huvitav ja intrigeeriv. Muusika on kirjutatud arvestades minu hääleomadusi, hääleulatust ja võimekust, seega on, mida näidata,“ lubab ta.

Vaata videost, mida Elina meile veel rääkis. 

Samal teemal

13.12.2017
Elina Netšajeva muutis oma nime: loodan, et see väikene muutus toob mõnusaid värskeid tuuli minu artistiellu
10.11.2017
VAATA NIMEKIRJA! „Eesti laul 2018“ poolfinalistide seas Iiris, Stig Rästa ja Ukraina talendisaates laineid löönud eestlanna
10.11.2017
„Eesti laulu“ poolfinalist Gerli Padar: Imre Sooääre kirjutatud lugu puudutas mind väga
10.11.2017
“Eesti laulu“ boss Mart Normet poolfinalistidest: selline žanriline mitmekesisus on muljetavaldav

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee