Inimesed

VIDEO | Jan Uuspõld: „Ma olen ju kauboi, ma olen Putin! Ega ma mingi niisama mahlamüts ole!” (9)

Aigi Viira, 1. november 2017 00:01
Kuidas grimmitoas Peeter Ojast linalakk Donald ja Jan Uuspõllust džuudokuningas Vladimir tehakse?Foto: Stanislav Moškov

Näitleja Jan Uuspõllu jopetasku koliseb. „Näe, mul on tasku hülsse täis,” tõstab ta hääleka taskusisu väljanäitusele. Hülsid mis hülsid. „Ma olen ju kauboi, ma olen Putin! Ega ma mingi niisama mahlamüts ole,” viskab Jan uhke pilgu oma varandusele. „Taskud on püssirohulõhna täis ja nii peabki olema, siis on õige tunne sees!”

Reede varahommikul, kui mööda Solarise keskust tuhisevad vaid koristusmasinad ja liftidki keelduvad üles-alla sõitmast, on Apollo kino koridorinurka sätitud roosaka valgusega ilunurk. Teisiõnu – komöödialavastuse „Tramp ja Puutin” grimmituba.

Kui Jan, kellest õige pea grimmitakse-kostümeeritakse lavategelane Puutin, taskukolina rütmis kohale jalutab, on näitleja Peeter Oja, Donald Trumpi ehk Trampi kehastaja, juba hoos kingade passitamisega. Kingakarpe on terve virn, üks paar peenemast soost kui teine. „Need on hästi edevad,” on produtsent Mart Normet kuldsete pannaldega paari uurides silmanähtavalt elevil. „Edevad või mitte, aga selle koha pealt ei ütle keegi muu peale mu jala midagi,” poriseb Peeter ja üritab eblakaid ummiskinga jalga suruda. Asjatult.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.11.2017
UUS MUUSIKAVIDEO | Jan Uuspõld kinkis Eesti Vabariigile trammi number 66
08.11.2017
Tramp ja Puutin - üle kahe tunni piinu
31.10.2017
GALERII | Täna esietendub Uuspõllu ja Oja uus komöödia "Tramp ja Puutin"
13.09.2017
VAATA VIDEOT | Peeter Oja ja Jan Uuspõld kehastavad suuri riigipäid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee