Janet Attwood (vasakul) ja Jüri MuttikaFoto: Kuvatõmmis / ERR
Toimetas Kristin Aasma 30. oktoober 2017 21:46
Jüri Muttika rääkis maailmakuulsa n-ö kiretesti looja Janet Attwoodiga, et avastada viis oma suurimat kirge, millest edasises elus lähtuda.

Janet Attwood, keda võib nimetada edužanri superstaariks, andis mõista, et edukaks saamiseks, tuleb üles leida oma viis suurimat kirge, vahendas Menu "Ringvaadet".

"Seda, millele sa tähelepanu koondad, suudad sa luua," ütles Attwood ja lisas, et tähelepanu ei tohiks suunata sellele, mis ei toimi.

Jüri Muttika tegi Attwoodi õpetuste järgi proovi. Tuli välja, et tema suurimad kired on järgmised: saavutada maailmas muutusi positiivsete tehnoloogiliste leiutistega; kogeda arengut oma elu igas plaanis; suhe minu elukaaslasega on imeline ja lõbus; nautida kõike, mida teen; olla kontaktis universumiga.

Kommentaarid  (4)

tuuli 31. oktoober 2017 10:29
see mees jätab vägagi imeliku mulje,kas on puudulik vöi mängib lolli ,mis talle tohutult meeldib.kuid pesta ja kasida ennast vöiks siiski.
muttika on 31. oktoober 2017 06:20
isiklikult minu jaoks mõttetu mees sellest hetkest , kui mingis ringvaate saates oigas vaimustunult ex-ilvese evelini heietusi kommenteeris .
Ju siis on samasugune ?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS