Inimesed

VIDEO | Meeldejäävaimad juhtumised „Ringvaate” ajaloost (2)

Keit Paju, Sten Kohlmann, 27. oktoober 2017 23:05

2009. aastal sai alguse ETV igaõhtune meelelahutuslik uudistesaade, mida hakkas juhtima ERRi saatejuhtide raskekahurvägi – ehk unustamatu paar Marko Reikop ja Anu Välba. Kaheksa aasta jooksul, kui saade on eetris olnud, on seal juhtunud nii mõndagi šokeerivat, halenaljakat ja meeldejäävat. Nüüd, Solarise 2009. aastal 1,3 miljonit krooni maksma läinud (lisaks veel umbes miljoni krooni eest tehnikat) stuudioga hüvastijätu eel, sobib tagasi vaadata ja meenutada kõiki uskumatuid seiku, mis on korda saadetud stuudios, mille saatemeeskond ristis “dušikabiiniks”. 

Mees kallas end “Ringvaate” stuudio akende taga fekaalidega üle

2011. aastal šokeeris kõiki sündmus, mille käigus puistas keegi mees “Ringvaate” stuudio akna taga laiali kotitäie fekaale. Apollo raamatupoodi külastanud inimeste sõnul oli hais kohutav ja muidugi läks sündmus ka eetrisse. Esmalt valas mees fekaalid enda peale ja hakkas seejärel kõva häälega protestima, kuid väljaheidetega kaetud haisvat meest ei tahtnud isegi turvamehed puudutada. Lõpuks saabunud politsei viis mehe koos meedikutega raviasutusse.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.09.2018
GALERII | „Ringvaade“ sai uue stuudio. Marko Reikop: „Ma oleks nagu koju jõudnud!“
16.11.2017
VIDEO | Saate "Hommik Anuga" 100. sünnipäeva tähistanud Välba: esimeses saates olin punaste kõrvadega värisev saatejuht!
31.10.2017
"Terevisiooni" uuest stuudiost saab teha "Ringvaate" võttepaiga kõigest poole tunniga
30.10.2017
GALERII | „Ringvaade“ läks eetrisse uuest stuudiost

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee