Inimesed

ÕL VIDEO | Marko Reikop „Ringvaate“ Solarise stuudiost: siin dušikabiinis ei mahu operaatorid kaamerate taha (3)

Katharina Toomemets | Video: Stanislav Moškov, 29. oktoober 2017 15:00
Reedel oli ETV saatel „Ringvaade“ viimane päev Solarises asuvas stuudios ning juba esmaspäeval lähevad nad eetrisse telemajja ehitatud uuest stuudiost. Käisime sel puhul stuudios kaameraga külas ja uurisime, kas Marko Reikopil kohavahetuse pärast ka kurb meel on. 

„Ei ole kurb, pigem on hea meel,“ ütleb Reikop. „Mitte et sellel stuudiol midagi viga oleks. Oli väga hea valik, et me siia tulime. See on suurepärane koht, inimesed käivad siin ja sellist asja polnud Eestis varem tehtud, et me näeme taustal, kuidas päris inimesed mööda kõnnivad.“ Tegelikult oleksid saatetegijad tahtnud, et taustal oleks näha olnud tänaval kõndivaid inimesi, kuid üldiselt on „Ringvaate“ alguseks õues kottpime ja see polnud võimalik.

Marko ütleb, et dušikabiiniks ristitud stuudio on tegelikult tore, kuid liialt pisike. „Siin on mure, et kaameramehed ja operaatorid ei mahu oma kaamerate taha seisma. Me oleme siin väga rahul olnud, kuid see on end lihtsalt ammendanud.“ Marko ütleb, et telest paistab nende stuudio suurem, kui muidu.

Vaata videost, kuidas meeldib Markole uus stuudio ja mida ta Õhtulehele veel rääkis. 

Samal teemal

03.09.2018
GALERII | „Ringvaade“ sai uue stuudio. Marko Reikop: „Ma oleks nagu koju jõudnud!“
05.02.2018
Marko Reikop: olen üks presidendi vastuvõtu ülekande saatejuhtidest ja saan teenetemärki seal kanda
31.10.2017
KIIRENDATUD VIDEO | Vaata, kuidas Terevisiooni stuudiost saab Ringvaate oma
30.10.2017
GALERII | „Ringvaade“ läks eetrisse uuest stuudiost