Inimesed

GALERII | Räpistaar Nelly andis intiimse kontserdi ja tänas fänne 

Meisi Volt, 27. oktoober 2017, 14:01
Nelly kontsertFoto: Robin Roots
Neljapäeva öösel kontserdiklubisse Cathouse Ameerika staarräpparit ja Grammy auhinna võitjat Nellyt (42) vaatama tulnud publik koosneb silma järgi hinnates pop- ja klubimuusika austajatest. Ühtegi kodumaist räpparit peale Põhja-Tallinna tüüpide ajakirjaniku silm ei taba.

Eestlastele omaselt hakkab klubiõhtu pihta pigem leigelt, kuid hiljem ei taha pidama saada. Õhtu juhatab sisse duo nimega Elysian, millest võib kunagi asja saada, aga esialgu kõrva ei paita ning ka rahvast väga käima ei tõmba. Ei ole ka heli nii hea, et täpselt aru saada, millest duo laulab-räpib.

Samal teemal

Teisena astub kaaskonnaga lavale Lauri Pihlap, kes on heas vormis nagu alati ning fännidele pettumust ei valmista. Juba tugevama aplausi pälvib äsja uue albumi välja andnud räpipunt Põhja-Tallinn, kelle esinemise ajaks saal kenasti rahvast täis koguneb ja pidu hoo sisse saab. Üllatuse teeb Metsatöllu kuulus solist Markus Teeäär, kes bändiga ühise loo esitab.

Korraliku agressiivsuse ja Ameerika vibe'iga lendavad kell 1.15 pulti Nellyt saatnud diskorid ja MC-d, kes tuntud räpihittidega pidu üles krutivad, nii et ootusärevus aina kasvab. Staar ise astub kahe räppari saatel lavale umbes pool tundi hiljem, et anda 1000-pealisele publikule energiast pakatav tunniajane esinemine. Lugude vahepeal tänab endiselt tippvormis staar korduvalt rahvast ja igat fänni, et ta on saanud kõik need 18-19 aastat edukalt tegutseda.

Kaua ei pea ootama ka vanu hitte, millest üks, 2002. aastal tema teisel albumil ilmavalgust näinud Kelly Rowlandiga valminud „Dilemma“, paneb kõik naised üle klubi laulu lööma.

Palava vastuvõtu saab samuti „Nellyville“ albumil olnud hitt „Hot in Herre“.Viimase, seitsmenda stuudioalbumi 2013. aastal välja andnud Nelly lubab sel aastal veel välja tulla värske muusikaga, esitades mõne uue loo ka Tallinnas, millest nii mõnigi on ideaalne R&B stiili musternäidis.

Kokkuvõttes on tegemist tavalise klubiüritusega, kus semmitakse vastassugupoolega ja võetakse vägijooki - kõik see on vürtsitatud superstaari ootusega, keda palavalt pärast esinemist ka publiku sekka tšillima soovitakse. Klubist lahkudes jäävad mind saatma paaride nägelused ja noormeeste ettepanekud naistele voodirõõmude jagamiseks.

Vaata galeriid!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee