Inimesed

Produtsent Weinsteini järjekordne ohver: „Ta kiskus mul tampooni välja ja tegi suuseksi!“ (43)

Õhtuleht.ee, 25. oktoober 2017 12:00
Staaradvokaat Gloria Allredi klient Mimi Haleyi rääkis pisaratega võideldes, kuidas Harvey Weinstein talle vägisi suuseksi tegi. Foto: JEWEL SAMAD
Eile andis New Yorgis pressikonverentsi endine tootmisassistent Mimi Haleyi, kes süüdistab produtsent Harvey Weinsteini seksuaalses kallaletungis. 

USA staaradvokaadi Gloria Allredi kliendi sõnul toimus intsident 2006. aastal Hollywoodi moguli loftis New Yorgis Soho linnajaos. Tema ja Weinstein olevat mõnda aega koos televiisorit vaadanud, kuid siis hakanud mees talle lähenemiskatseid tegema.

„Ütlesin „ei, ei, ei", aga ta käis peale. Siis ütlesin: „Mul on praegu päevad. See pole kuidagi võimalik. Palun lõpeta."

Samal teemal

Kuid Weinstein oli naise ikkagi manööverdanud hämarasse tuppa, mis paistis olevat tema laste tuba, kuna selle seintel olid lastejoonistused.

„Ta hoidis mind voodis kinni. Üritasin teda maha raputada. Palusin, et ta lõpetaks, aga see oli võimatu. Siis tegi ta mulle vägisi suuseksi, ehkki mul oli menstruatsioon. Ta kiskus isegi mu tampooni välja. See oli jube. See oli šokeeriv ja jälk," jätkas Mimi ja lisas, et ta poleks sellise seksuaalvahekorraga nõus olnud isegi oma romantilise partneri puhul.

Kui Weinstein oli lõpetanud, küsinud ta naiselt: „Kas sulle ei tundu, et oleme nüüd palju lähedasemad?" Daily Mail märgib, et produtsent oli tookord lahku läinud oma esimesest naisest ning kurameeris briti disaineri Georgina Chapmaniga, kellest hiljem sai tema teine abikaasa.

Us Weekly andmeil on Weinstein, kelle arvukate süüdistajate seas on ka tuntud näitlejannad Ashley Judd, Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie ja Rose McGowan, pärast nädalast ravi lahkunud Arizona võõrutuskliinikust, kuhu ta oli läinud seksisõltuvusest vabanema. Hollywoodi megaprodutsent väidab endiselt, et kõik tema seksuaalsuhted on toimunud mõlema osapoole nõusolekul. 

Samal teemal

16.09.2019
Harvey Weinsteini eksabikaasa semmib Oscari laureaadiga
10.01.2019
Ashley Judd jäi kohtus Harvey Weinsteinile alla
24.05.2018
„MA TAPAN SU ÄRA!“ Brad tõukas Gwynethit ahistanud Weinsteini vastu seina
11.05.2018
Weinsteini abikaasa avas viimaks suu: „Ma ei kahtlustanud midagi!“