Foto: Kairit Leibold/ ERR
Eesti Ekspress / Õhtuleht.ee 25. oktoober 2017 07:24
ETV uudisteankur Kadri Hinrikus sai uuelt teleuudiste juhilt Liisu Lassilt koondamisteate avalikus kohas ehk telemaja kohvikus.

See tuli vahetult enne ankrute ühist koosolekut ning oli nagu välk selgest taevast, sest enne olid juhid töötajatele kinnitanud, et õhtust uudistesaadet ei muudeta.

Refereeritud artikli täisteksti loe Eesti Ekspressist.

„Soovisime Kadri Hinrikuse töö jätkumist tele-ekraanil, kus tal oleks oma pikaaegse kogemusega palju ära teha. Meie pakkumise järgi oli tal võimalus valida uudistetoimetuses endale sobivat rolli senise ankruameti asemele. Praeguseks oleme paraku saanud tema eitava vastuse,“ kommenteeris Lass.

Lass selgitas ka, et „Aktuaalset kaamerat“ ootavad ees muudatused: „Kõik saated, ka uudistesaated muutuvad pidevalt. Peale selle, et iga päev on saates unikaalne, tuleb kaasas käia ka vormiliste ja sisuliste uuendustega. Aasta alguses muutsime kardinaalselt saate välist külge – uus stuudio, tehnika ja muu, mida meie vaatajad väga hindavad,“ ütles ta. „Arutasime täna ankrutega nende rolli tugevdamist saates, sest nemad on vaataja jaoks saate kõige olulisem osa. Vastab tõele, et õhtuste ankrute rivistus võib muutuda, aga sellest on veel vara rääkida. Kedagi koondatud ei ole.“

 „Aktuaalne kaamera“ läheb üle üheankrusüsteemile.