Tele

Kas ETV ei oleks pidanud sensitiiv Aleksandr Šepsiga intervjuud tegema? (33)

Televeeb, 24. oktoober 2017 18:53
Foto: kuvatõmmis/ ERR
Sel nädalavahetusel külastas Eestit, et reklaamida oma uut raamatut Venemaa üks kuulsamaid ekstrasensitiive Aleksandr Šeps. Marilyn Kerro eelmine kallim jagas lahkelt intervjuusid kõigile Eesti meediakanalitele, muuhulgas käis sensitiiviga rääkimas "Ringvaade". 

Kunagine Kuku raadio peatoimetaja Janek Luts pidas seda tegu ERRi poolt suureks veaks.

Samal teemal

"Milleks peab ERR aferiste intervjueerima, läga filmima, avaldama ja turundamisele kaasa aitama, miks? Mis järgmiseks? Kas see on tegijate meelelahutus mõistuse arvel? Väga mage lugu!" kirjutas mees oma Facebooki leheküljel. 

Temaga nõustus pikaaegne ajakirjanik ning meediajuht Tiina Kaalep.

"Olin eile sõnatu, nähes ERRi vastset valdkonnajuhti eetris lipitsemas Vene meelelahutustööstuse staari ees, kiitmas takka igale ta väljaöeldud sõnale ja reklaamides ühe Vene telekanali uue hooaja saadet. See ei ole avalik-õiguslik ringhääling, mida ma eile "Ringvaates" nägin ja ka mitte hea ajakirjandus. Kardan, et sel teemal ei teki ERRis praegusel juhul mingit arutelu, seda mitte ainult intervjueerija isiku tõttu, vaid ka seepärast, et raamatu promoüritust juhtis Rahvusringhäälingu liige Viktoria Ladõnskaja isiklikult. Nii et Rahvusringhäälingu heakskiit ei saa nn selgeltnägemisele ja maagiale kuidagi olla suurem kui ta oli," kommenteeris ta Lutsu Facebooki postituse all. 

 

Kallis lugeja, mida arvad asjast sina? Kas ERR astus Šepsi intervjueerides üle piiri ning tegi soolapuhujast sensitiivile puhast reklaami? Või peaks olema ERRil õigus meest intervjueerida nagu kõigil teistel Eesti meediaväljaannetel?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee