Inimesed

KUUM PESUGALERII | Vaata, milliste piltidega Laura Kõrgemäe neidusid reklaamis (147)

Maily Mau, 24. oktoober 2017 15:30
Kuvatõmmis internetistFoto: Kuvatõmmis
Laura Kõrgemäe modelliagentuuri Invidia koduleht on tänaseks küll maha võetud, kuid Õhtuleht vahendab seal näidatud neidude pesupilte, millega promotüdrukuid ja modelle klientidele reklaamiti.

Möödunud nädalal lahvatas meedias meeletu skandaal, kui „Seitsmesed uudised“ paljastas, et eksmiss Laura Kõrgemäe olevat oma promo- ja modelliagentuuri Invidia varjus hoopis noori neide kupeldanud.

Eelmisel ja ka sel nädalal pöördus meediasse mitmeid tüdrukuid, kes rääkisid oma loo selle kohta, kuidas Laura neid promotööd tegema kutsus, rikaste meestega kokku viis ning kuidas viimased siis tüdrukutele endaga seksimise eest raha pakkusid.

Mõnedel juhtudel kutsus Laura tüdrukuid USAsse ja Šveitsi promovõistlusele, mille auhinnafond pidada olema 15 000 eurot. Kohale jõudes ootas tüdrukuid ees aga hoopis midagi muud – nimelt rikkad välismaa ärimehed, kes pakkusid raha selle eest, et tüdrukud nendega voodit jagaks

Samal teemal

01.05.2018
RÄÄGIB KÕIK ÄRA? Kupeldamisskandaali sattunud Laura Kõrgemäe poseerib sotsiaalmeedias Katrin Lustiga
27.09.2017
Turundusõppejõud Kõrgemäe skandaali valguses: promootorid ei ole vaid lühikeses seelikus tüdrukud
26.09.2017
„Unistuste printsessi“ Maris Kõrgemäe kupeldamisskandaali osalisest Zandist: mitmed oksendasid pärast temaga magamist, see oli nii vastik
25.09.2017
Kupeldamisskandaali segatud ärimees Zand sai tapmisähvarduse