Inimesed

„Tähesõdade" näitlejanna saatis pervertprodutsendile lehma keele (2)

Õhtuleht.ee, 21. oktoober 2017, 11:00
Carrie FisherFoto: DIMITRIOS KAMBOURIS
Hollywoodi filmitööstuses tegutsev Heather Ross rääkis, kuidas „Tähesõdade" näitlejanna Carrie Fisher kord tema eest ühele produtsendile kätte maksis.

Ross oli Fisherile rääkinud, kuidas filmiprodutsent oli talle autos kallale tulnud. Ross toonitas USa raadiointervjuus, et tegu polnud kurikuulsa Harvey Weinsteiniga. Naine oli võtnud produtsendiga ühendust, et pääseda tema uude projekti. Ent pärast kohtumist autos sõites peatas mees sõiduki ning ronis Heatherile otsa.

Naisel õnnestus ligitikkuja eemale lükata, ent põgenedes kuulis ta ähvardust: „Minu linnas ei tee sa enam ainsatki filmi. Kasi mu autost välja, raisk!"

Hollywoodi tähe Debbie Reynoldsi tütrena oli Carrie Fisher ilmselt karastunud, sest marssis paar nädalat hiljem Sony stuudios kallaleltungija kabinetti ning andis talle isiklikult üle valge paelaga seotud Tiffany juveeliäri karbi.

Fisheri sõnul oli karbis delikatessiärist pärit loomakeel ja sõnum: „Kui sa eales mu kallist Heatherit või mõnd teist naist veel puutud, on järgmine saadetis midagi sinu küljest, ainult palju väiksemas karbis!"

Heather Rossile avaldas kuulsa näitlejanna söakas žest võimsat muljet. „Carrie Fisher oligi selline. Ta võttis sõna ega kartnud tõde näkku öelda."

Fisher suri mullu detsembris 60 aasta vanuses. 

Samal teemal

30. juuli 2018, 12:30
Kadunud Carrie Fisherit näeb printsess Leiana ka järgmises „Star Warsis“
29. jaanuar 2018, 12:25
Carrie Fisher võitis postuumselt Grammy auhinna
25. oktoober 2017, 19:18
HOLLYWOODI AHISTAMISPÜSS PAUGUB TAAS: märulitäht Seagalit süüdistatakse siivutus käitumises
25. oktoober 2017, 10:36
Ratastoolis George Bush seenior kabistas noort näitlejatari?

2 KOMMENTAARI

i
inimkonnale 21. oktoober 2017, 23:36
Pauluse kiri koloslastele 3:Vanast ja uuest inimesest
1 Kui te nüüd koos Kristusega olete üles äratatud, siis otsige
seda, mis on ülal, kus ...
(loe edasi)
h
Hm 21. oktoober 2017, 14:32
Järelikult ahistas produtsenti ja nüüd tuleb ta vangi panna. Ei tea mis p.a.s.k.a see viletsus nüüd plaanib, et mingi mõttetu ahistamisteemaga hoitakse rahvast leilis, et muid sigdusi ei märkaks.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee