Film

„Minu näoga onu“ valiti võistlema Saksamaa festivalile (1)

Toimetas Marge Sillaots, 20. oktoober 2017 10:57
Andres ja Katrin Maimiku mängufilm „Minu näoga onu“ valiti ligi 800 filmi seast maineka Mannheim-Heidelbergi filmifestivali võistlusprogrammi.

Mannheim-Heidelbergi rahvusvaheline filmifestival on üks vanimaid filmifestivale maailmas ning toimub tänavu juba 66. korda. Mainekas festival on pühendatud autorikinole ning uute talentide tutvustamisele.

„Teeb rõõmu, et meie film valiti rohkem kui 800 kandidaadi seast 20 filmi hulka, mis osalevad festivali ametlikus võistlusprogrammis. Festivali raames saab filmi Saksamaal näha koguni kuuel korral,” ütles filmi produtsent Maie Rosmann-Lill

Filmi sõidavad Saksamaale esindama peaosatäitja Rain Tolk ja režissöör Andres Maimik.

Vanemate ja nende laste tragikoomilistest suhetest rääkiv „Minu näoga onu“ on humoorikas draama, mis kõneleb õnne ja läheduse otsingutest. Filmi peategelasi kehastavad Rain Tolk, Roman Baskin ja Evelin Võigemast.

„Minu näoga onu“ režissöörid ja stsenaristid on Andres ja Katrin Maimik. Filmi produtsendid on Maie Rosmann-Lill ja Maario Masing, operaator Mihkel Soe ja kunstnik Kristina Lõuk. Filmi tootis Kuukulgur Film koostöös Kinosaurus Filmiga, selle valmimist toetasid Eesti Filmi Instituut ja Eesti Kultuurkapital.

Samal teemal

15.04.2018
Režissöör Rain Tolk: ma ei teeks reklaami EKRE-le või Vladimir Žirinovskile
22.02.2018
KAADRID FILMIST | Täna teleesilinastub Maimikute tragikomöödia „Minu näoga onu“
14.10.2017
KATRIN MAIMIK: „Keegi ei pea elama mingisuguse mustri järgi. Elad ikkagi nii, kuidas sulle tundub kõige õigem.“
08.10.2017
VIDEO | Filmi „Minu näoga onu“ lõpulugu jääb kuulajate sisekõrva silitama pikkadeks tundideks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee