Inimesed

MOEGALERII | Sügisene Tallinn Fashion Week kulmineerus võimsa moespektaakliga 

Anu Saagim, 15. oktoober 2017 14:16
Foto: Erlend Staub
Eile õhtul kustusid kolmeteistkümnenda Tallinn Fashion Weeki tuled ning esitlusele tuli seekordse moenädala viimaste disainerite looming. Särava moemaratoni lõppakordina astusid lavale Vilve Unt, Piret Kuresaar, Liina Stein ning Embassy of Fashioni disainerid.   Tallinn Fashion Week toimus sel sügisel 11.-14. oktoobril Vaba Laval ning kostitas moepublikut võimsa, neli päeva kestnud moespektaakliga. Eile õhtul leidis aset kolmeteistkümnenda moenädala lõppvaatus, mille raames astusid lavale moekunstnikud Vilve Unt, Piret Kuresaar ja Liina Stein ning ühenduse Embassy of Fashion disainerid Ketlin Bachmann, Riina Põldroos ja Aldo Järvsoo.
TFW moemaratoni lõppakordina astusid lavale Vilve Unt, Piret Kuresaar, Liina Stein ning Embassy of Fashioni disainerid.Foto: Erlend Staub


Vilve Unt alustas viimast moeõhtut nostalgilise, möödunud kümnenditesse piiluva kollektsiooniga, milles leidus nii militaartemaatikat kui ka 60ndate ja 70ndate stiilinoppeid ajakirjast Siluett. Vilve värskeim kollektsioon on jätk tema suvisele kleidikollektsioonile "Linnatüdrukud maal" ning tõi lavale Vilve nägemuse maatüdrukutest, kes askeldavad nüüd linnas.

TFW moemaratoni lõppakordina astusid lavale Vilve Unt, Piret Kuresaar, Liina Stein ning Embassy of Fashioni disainerid.Foto: Erlend Staub

Piret Kuresaar pakkus moepublikule aga põnevat mantliassortiid, milles kohtas nii ekspressionistlikke mustrivõnkeid kui ka põhjamaiselt kargeid moenoote. Erinevatest villastest kangastest koosnevat kollektsiooni täiendasid ka naturaalsest siidist ja puuvillasest kangast loodud kleidid ja seelikud ning viited Christian Diori 1954. aasta loomingule.

TFW moemaratoni lõppakordina astusid lavale Vilve Unt, Piret Kuresaar, Liina Stein ning Embassy of Fashioni disainerid.Foto: Erlend StaubLiina Stein sammus moenädalal tuttavat kleidirada, pakkudes moerahvale ekstravagantseid, luksuslikke ja ootamatuid rõivalahendusi ning pitsi, sulgi, siidi ja pärlisära. Disaineri värskeim kollektsioon on pühendatud säravale peohooajale ning lisaks õhtu- ja kokteilikleitidele leiab Liina uuest loomingust ka sügismantleid ja -jakke.

TFW moemaratoni lõppakordina astusid lavale Vilve Unt, Piret Kuresaar, Liina Stein ning Embassy of Fashioni disainerid.Foto: Erlend StaubKolmeteistkümnenda moenädala viimase etenduse tõid aga publiku ette Embassy of Fashioni disainerid Ketlin Bachmann, Riina Põldroos ja Aldo Järvsoo.

Foto: Erlend Staub

Ketlin Bachmanni kollektsiooni läbivaks teemaks olid ööelukad ning tumedad toonid, mida ilmestasid mängulised litrid ja läiked ning metalsed valgussähvatused. Ketlini looming on talle omaselt alati veidi vastuoluline, kuid kõiki rõivastele poetatud detaile seob disaineri lootus tiivustada kandja inspiratsiooni, loovust ja unistusi.

Foto: Erlend Staub

Foto: Erlend Staub

Aldo Järvsoo sukeldus aga üle pika aja mustrimaailma, tuues neopreenist mantlite ja punaselt voogava siidšifooni vahele ka taimeornamentika ning suled. Aldo uus kollektsioon on inspireeritud nõiduslikest naistest, kes seiklevad sügiskaamose hämaruses ning seda tuli moelavale saatma Tanel Veenre Jewellery värske ehtekollektsioon, milles leidub nii liblikaid, nahkhiiri, riste ja südameid kui ka mustvalgeid silmakujulisi poolvääriskive.

Foto: Erlend Staub


 
Vaata TFW neljanda päeva etenduste galeriid!

Samal teemal

02.03.2018
MOEKAD, KIIRUSTAGE! Kevadise Tallinn Fashion Weeki piletimüük on alanud!
02.02.2018
Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week naaseb kevadel uues kuues
16.10.2017
VIDEO | Tallinna moenädala viimase überglamuurse etenduse tõid publiku ette Embassy of Fashioni disainerid
15.10.2017
ÕL VIDEO | Modell Alexandra Elizabeth Ljadov paljastab, kas ta on moemaailmas ahistamisega kokku puutunud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee