Inimesed

VIDEO | Venemaa tuntuim selgeltnägija Aleksandr Šeps tuleb Eestisse uut raamatut esitlema  (2)

Õhtuleht.ee, 11. oktoober 2017 13:52
Aleksandr ŠepsFoto: kuvatõmmis videost
Juba 10 päeva pärast, 21. oktoobril kell 14.00 esitleb Venemaa võimsaim meedium Aleksandr Šeps Viru Keskuse Rahva Raamatus eesti keeles ilmuvat raamatut „Meedium: otsides elu mõtet“. Aleksandr Šepsi usutleb esitlusel Viktoria Ladõnskaja ja esitlus toimub nii eesti kui vene keeles.

Aleksandr Šeps on enda lähipäevil eesti keeles ilmuva raamatu kohta öelnud järgnevat: „Olge valmis heitma pilku maailmale täiesti teisest küljest. Nüüdsest peale ei ole teie elu enam endine, tuleb vaid see üles leida... Selles raamatus soovitan teil üritada leida elu seal, kus selle otsimine poleks varem teile pähegi tulnud. See ei tähenda sugugi seda, et naaseme igikeltsa või ookeani sügavustesse ning jahime bioloogilisi sensatsioone. Näitan teile, et elu – see on tohutult enamat kui hingamine, kasvamine ja südamelöögid. Elu on tõusud ja mõõnad, mõtted ja oletused, sünd ja surm. Jah, te ei lugenud valesti. Just surmast saab elu algus. Kujuteldamatu ja ettearvamatu teekonna algus“

Aleksandr Šeps on meedium ja selgeltnägija, kellele tõi ülevenemaalise tuntuse osalemine 2103. aastal telekanali TNT menusaates „Selgeltnägijate tuleproov“. Šeps võitis 14. hooaja võistluse. Tõsist konkurentsi pakkus talle teiseks tulnud Eesti päritolu selgeltnägija Marilyn Kerro.

Samal teemal

18.02.2018
PALJU ÕNNE! Eesti nõianeiu Marilyn Kerro ootab last!
24.10.2017
Kas ETV ei oleks pidanud sensitiiv Aleksandr Šepsiga intervjuud tegema?
21.10.2017
GALERII | Aleksandr Šeps esitles uut raamatut
13.09.2017
EESTI SUURIMAD PERETÜLID: miks kisuvad staarid oma skandaalid avalikkuse ette?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee