Sauli Niinistöst (pildil koos abikaasa Jenni Haukioga) saab esimene Soome president, kes on oma ametiajal lapse saanud.Foto: LEHTIKUVA
Õhtuleht.ee 10. oktoober 2017 09:55
Soome president Sauli Niinistö ja tema abikaasa Jenni Haukio teatasid eile rõõmusõnumit: uuel aastal peaks sündima nende esimene ühine laps.

69aastasel Niinistöl on esimesest abielust kaks poega ning ta on ka juba vanaisa. Esimene abikaasa Marja-Leena hukkus 1995. aastal autoõnnetuses. Oma lesepõlvest on Niinistö kirjutanud raamatus „Viis aastat üksindust“.

Niinistöga 2009. aastal abiellunud Jenni Haukiol (40) varasemast lapsi polnud. Nüüd saab Niinistöst esimene Soome president, kes oma ametiajal lapse saab. Ent Soome esipaar andis pressiteates aimu, et Jenni tee rasestumiseni on olnud raske. 

„Oleme palju aastaid last oodanud ja lootnud. Nende aastate jooksul oleme seisnud silmitsi mitmete nurjumistega. Seetõttu on raseduse algus olnud õnnelik, kuid tundlik aeg, kuid nüüd saame seda uudist teatada,“ vahendab menaiset.fi.

Samal teemal

Kommentaarid  (41)

Armastuse vili 11. oktoober 2017 00:49
Keegi ei tea, kui pikk eluiga on Sauli Niinistöle antud.
See on kena naaberriigi prsesidendipaari isiklik asi, laps jääb emale meenutamaks armast abikaasat igal juhul.
'
Teie muretsege parem selle pärast, kuidas te 63-aastase THI viimasel "valitsemisaastal" abiellu heitnud abikaasat ja last ülal peate!
Rami 10. oktoober 2017 22:15
Huvitav, Soomes on ju sugulastevaheline abielu eelmise sajandi alguses ära keelatud?!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS