Inimesed

PILDID | Tallinnas avas uksed moemaanide kohtumispaik BRAND NO.8 

Anu Saagim, 9. oktoober 2017 09:33
Tallinnas avas uksed unikaalne consept store "BRAND NO.8" ning salong-ateljee "ATELIER NO.8"Foto: Maksim Toome; Jaanar Nikker
Tallinnas avas uksed unikaalne concept store BRAND NO.8 ning salong-ateljee ATELIER NO.8. See on täisteenust pakkuv moemaanide kohtumispaik, mis on võtnud eesmärgiks teha ostlemine kliendile võimalikult mugavaks.

BRAND NO.8 on naisteriiete bränd, mis kehastab nii klassikalistest kui ka retroelementidest koosnevast mugavat garderoobi, mida on täiendatud kaasaegsete trendide ning läbimõeldud värvigammaga. Igat elementi on hoolikalt kavandatud kuni täiusliku vormi saavutamiseni, mis rõhutaks naise keha loomulikku ilu. Kandjale luuakse võimalus rõivaid lõputult omavahel kombineerida ning kujundada ilma raskuste ja suuremate kulutusteta harmooniline garderoob.

BRAND NO.8 näeb ilu lihtsuses, mistõttu pakutakse rõivavalikul kahte konkreetset suunda:

Samal teemal

WHITE – Eksklusiivne sari naisele, kelle jaoks on oluline ajatu elegants, klassikalised mudelid ja rõivaste täiuslik istuvus. Tootevalikust leiab rõivaid nii töökeskkonda kui ka vabaaja veetmiseks. Materjalivalikut troonivad kashmiir, vill ja siid.

RED – Trendidele orienteeritud sari, mis lisaks taskukohasele hinnale peegeldab hetkemoe lemmikuid. RED valikus on riideid nii igapäevaseks kandmiseks kui pidulikeks hetkedeks. Materjalidest on kasutusel puuvill, viskoos ja villa segu.

Eesmärgiga pakkuda kliendile kõike vajaminevat ühest kohast, leiab lähitulevikus BRAND NO.8 valikust lisaks riietele ka kübaraid, kotte, ehteid ja jalanõusid. 

ATELIER NO.8 valmistab aga eritellimusel riided, mis arvestavad kliendi kõikide soovide ning figuuri eripäradega. Individuaalsust ja mugavust hindavale kliendile loodud salong-ateljee, kasutab loomeprotsessis üksnes kõrge kvaliteediga kangaid ning eksklusiivseid ehteid. Lisaks kohapeal olevale meeste- ja naiste triiksärgivalikule on võimalik ATELIER NO.8st tellida ka eritellimusel mõõdusärke nii meestele kui naistele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee