Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: neljapäev, 5. oktoober 

Astroloog Maria Angel, 5. oktoober 2017, 05:30
Foto: PantherMedia / Scanpix
Jäär21. märts – 19. aprill

Pingeline päev, eriti juhul, kui hirm takistab sul minevikku selja taha jätta. Kaaslaste käitumine võib tunduda kummaline ja nende mõttekäigud veidrad. 

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Murrad rasket tööd teha. Teised sind ei kadesta, aga imetlevad küll. Tahtejõudu on ohtralt, võiksid seda ka oma isikliku elu edendamiseks ära kasutada.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Kui miski sulle närvidele käib, saad olukorra lahendada vaid siis, kui ütled selge sõnaga välja, mis sind häirib. Tee seda rahulikul, kuid kindlal toonil.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Sinu tänase tegevuse peamine eesmärk on oma elu täisväärtuslikumaks muuta. Teed plaane ja konsulteerid spetsialistidega, et saaksid end terve, ilusa ja õnnelikuna tunda.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Ei piina sind mineviku varjud ega häiri ebakindlus tuleviku ees – siin ja praegu on hea olla! Teed paljugi selleks, et ka ümbritsevad inimesed endale probleeme välja ei mõtleks.

Neitsi
23. august – 22. september

Sinuni jõuab palju infot, millest olulise välja noppimine on paras mõistatus. Tuleb arvestada, et kõik uudised, mida sa eri allikatest kuuled, ei olegi tõega seotud.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Täiskuu muudab olemise rahutuks, annab ennekõike armuasjus emotsionaalsust juurde. Võid teha midagi hulljulget ja otsustavat, mis lõppkokkuvõttes olukorra selgemaks teeb.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Elutempo on kiire, aeg sobib küllaltki hästi reisimiseks, aga ainult sel juhul, kui sa tahad, et teekonnal ootavad sind ees põnevad seiklused ja uued teadmised.

Ambur
22. november – 21. detsember

Mõnda aega püsinud probleemid lahenduvad nüüd nii, et sa ei peagi palju vaeva nägema. Midagi loksub justkui iseenesest paika. Vaatad selge, avatud pilguga tulevikku.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Soovitatav oleks saada kokku targa ja ausa sõbraga ning temaga probleeme lahata. Sa ei pea kõike oma vigadest õppima, kuula asjalikke nõuandeid.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Kuna inimesed on sinuga ausad ja avatud, ei pea sa pikalt pead murdma, milline on kellegi sõnade varjatud tähendus. Päev kulgeb mitmes plaanis koostööaltis meeleolus.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Mida loomingulisem on su tegevus, seda paremini end tunned. Kerge on ideid leida ja neid kunstiliselt teostada. Seevastu asised ettevõtmised tunduvad kuidagi keerukad.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaalud! Algamas on huvitav, erilisi võimalusi pakkuv isiklik aastaring. Esiplaanil on suhted. Et võimalusi paremini ära kasutada ja oma unistusi ellu viia, vajad enda kõrvale õigeid kaaslasi. Leiad häid sõpru, võid leida ka elu armastuse. Kuula oma südame häält, aga kasuta ka kainet mõistust. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee