Hugh Hefner ja Crystal Harris abiellusid 31. detsembril 2012. Foto: REUTERS
Õhtuleht.ee 3. oktoober 2017 10:31
Eelmisel nädalal 91 aasta vanuses surnud Hugh Hefneri lesk Crystal Harris tunnistas ajakirjale People, et on hingepõhjani rusutud.

„Ma pole suutnud end kokku võtta ja enamikku inimesi nende kaastundeavalduste eest tänada,“ ütles 31aastane endine Playboy modell, kes jõudis erootikamoguliga abielus olla vähem kui viis aastat. „Mu süda on murtud. Ma ei suuda seda kõike endiselt uskuda.“ 

Crystal nimetab ajakirja Playboy asutajat Ameerika kangelaseks ja teerajajaks. Nende abielus, mis Hefnerile oli juba kolmas, tundis kaunitar enda sõnul iga päev, et teda armastatakse. „Hef andis mulle sihi. Ta õpetas mulle headust. Jään igavesti tänulikuks, et olin tema kõrval, hoidsin tema kätt ja ütlesin, kui väga ma teda armastan.“ Crystal nimetab Hefnerit oma elupäästjaks. „Maailma jaoks oli ta majakas, ainulaadne jõud. Teist Hugh M. Hefnerit pole olnud ega tule iial.“

Samal teemal

Kommentaarid  (25)

See 3. oktoober 2017 14:34
Vanamees oli kah paras pedofiil!
Sellised oleks pidanud vanglas surema!!
??? 4. oktoober 2017 02:08
Vahe 60 aastat? Teoreetiliselt sobinuks see talle jubakas või lapse-lapse.lapseks!
MMM 3. oktoober 2017 14:16
Muidugi süda on murtud!!!Arusaadav täitsa,miljoneid kõiki ju ei saanudki kätte.Ei lähe noor naine mehele endast pea 60 a.vanemale miljardärile,kui sealt midagi saada ei oleks.Süda murdubki !
mh 3. oktoober 2017 14:57
Naine teadis juba enne abiellumist, et tal pole kogu varale lootust, sest tehti abieluvaraleping. Mees ostis naisele suure häärberi ja andis 5 miljonit dollarit.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS